Blog

Güvenlik Sektörü Çözümleri

Güvelik sektöründe yaşanan sorunları, aksaklıkları dinledik ve sektörün işleyiş modellerini analiz ettik. Personel kaynaklı sorunları en aza indirmek, mevcut sistemdeki devriye tur maliyetini önlemek ve operasyonları kolaylaştırmak için sektöre özgü, maksimum fayda sağlayan ve sürdürülebilir bir çözüm hazırladık.

Daha Fazla..

Enerji Sektöründe GEODI ve MOBIDI

GEODI ve MOBIDI Enerji sektörünün pek çok sorununa doğrudan çözüm sunar. Coğrafi Bilgi Sistemlerinin beslenmesi veya sürdürülmesi başta olmak üzere yapısal olmayan verilerin doğrudan işlenmesi ile çok sayıda paydaşı kapsayan bir bilgi ve belge yönetim ortamı sunarlar.

Daha Fazla..

İnşaat Firmaları için GEODI ve MOBIDI

Dijitalleşen dünyada gelecek, bilgiyi yönetebilenlerin elinde olacak. GEODI ve MOBIDI, Üst Yönetim, Proje Ofisi, Şantiye Ekipleri, Satın alma, Sözleşme Yönetimi, Hukuk, Muhasebe, İK ve Taşeronlar gibi...

Daha Fazla..

Bilgi ve Belge Yönetiminin Yeni Biçimi GEODI'nin Kullanım Alanları

GEODI yenilikçi yaklaşımı ile farklı yazılımlarla yaptığınız pek çok işi tek başına yapıyor. Aynı zamanda farklı yazılımların verilerine de tek noktadan ulaşmanızı sağlıyor, bütün süreçleri iyileştiriyor.

Daha Fazla..

Aksaray Belediyesi Çözümleri

Aksaray Belediyesi GEODI ve MOBIDI’yi en yoğun kullanan belediyelerimizden birisi. Arşiv, Bilgiye erişim, sahadan veri toplama, saha denetimi gibi pek çok kullanımın yanında somut birkaç özel proje için de kullanıyor. GEODI ve MOBIDI’nin sunduğu esnek altyapı sayesinde projelerin teknik altyapılarını geliştirmek ve uygulamak çok kolaylaşıyor.

Daha Fazla..

Aksaray Belediyesi "Belediyem Ne Yapıyor" Projesi

Her gün onlarca farklı mecradan gelen binlerce başvuruya nasıl cevap verilebilir? Bu başvuruların coğrafi dağılımları nasıl oluşturulabilir?. GEODI'nin bir çözümü var ..

Daha Fazla..

Hukukçular için GEODI ve MOBIDI

GEODI Hukukçular için çok çeşitli faydalar sağlar. GEODI, Yöneticiler, Avukatlar, Müvekkiller, Bilirkişiler ve Sekreterya için Yeni Nesil Ortak Bilgi ve Belge Yönetim Uygulamasıdır. Bigi akışından kaynaklanan sorunları ortadan kaldırır. Analitik yetenekleri ile manuel yapılan pek çok işi otomatik hale getirir.

Daha Fazla..

Aksaray Belediyesi Günebakan Projesi

Aksaray Belediyesi, gıda imalatı yapan veya satan işletmelerde hijyeni kontrol etmek ve belgelemek için Günebakan projesini başlattı. Proje dahilinde MOBIDI ile yapılan denetimlerin kayıtları, GEODI ile hazırlanan bir sayfada sunuluyor. Herhangi bir işletmeye tıklayan vatandaş detay bilgilere ve bulunduğu yerden yol tarifine de erişebiliyor.

Daha Fazla..

Kişisel Verilerin Korunması ve GEODI, 6698 Sayılı Yasanın Uygulaması

6698 Sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanununu uygulama esaslarını belirleyen ”Kişisel Verilerin Silinmesi, Yok Edilmesi veya Anonim Hale Getirilmesi” Hakkındaki Yönetmelik, 28 Ekim 2017 tarihli ve 30224 sayılı Resmi Gazetede yayımlandı. GEODI keşfetmeye hazır!.

Daha Fazla..

Belediyelerde GEODI ve MOBIDI Çözümleri

GEODI ve MOBIDI belediyelerde pek çok konuya çözüm getiriyor. Daha az yazılımla daha fazla iş yapmanızı sağlıyor. Ayrıca var olan tüm yazılımlarınıza uyumlu şekilde çalışıyor. Temel hedefimiz bilgiye erişimi kolaylaştırmak.

Daha Fazla..

Saha ve Ofisteki Dostunuz MOBIDI’nin Kullanım Alanları

MOBIDI Sahada çalışan ekiplerin kolay bilgi toplamaları ve bu bilgiyi Ofise kolayca aktarmaları için tasarlandı. Bilgi bir kez ofise ulaştıktan sonra sınırsız seçeneğiniz var.

Daha Fazla..

GEODI, Benzer veya Kopya Dokümanları Buluyor

Her kurumun doküman uzayının %50'si kopya ya da çok benzer dokümanlardan oluşuyor. GEODI ile artık dokümanlar arasında benzerlikleri ve kopyaları otomatik buluyoruz.

Daha Fazla..

Basın ve Halkla İlişkiler için GEODI & MOBIDI

Sosyal Medya ve Haber Sitesi gibi kaynaklarda Belediyeniz, Bakanlığınız veya Şirketiniz hakkında neler yazılıyor? GEODI ve MOBIDI ile dijital veri yönetimini kolaylaştırıyor, sizlere daha fazla kaliteli zaman kalmasını sağlıyoruz

Daha Fazla..

Aksaray Belediyesi "Belediye Kapımda" Projesi

Her bir vatandaşın Belediye kararlarına katılımı ve hizmetlerden memnuniyetinin ölçülmesini amaçlayan projede GEODI ve MOBIDI kullanılıyor.

Daha Fazla..

GEODI Geo Archive ile CAD, GIS Dosyalarınızı ve Dokümanlarınızı Tek Arşivde Toplayın

Bir plan Ankara'da ama içinde Ankara kelimesi geçmiyorsa bu dosyayı nasıl bulursunuz?...

Daha Fazla..

GEODI Birleştirir

Çok sayıda uygulama ve veritabanı bir araya gelir mi? GEODI pek çok farklı veri kaynağı üzerinde çalışabilme yeteneği sayesinde bu probleme de sürdürülebilir bir çözüm üretiyor.

Daha Fazla..

İncelemeniz Gereken Binlerce Belge Varsa

İncelemeniz gereken binlerce belge varsa; arkanıza yaslanın ve bırakın GEODI çalışsın...

Daha Fazla..

GEODI İle Kurumsal Arama ve Ötesi

"Kurumsal Arama" veya "Enterprise Search" Uygulamaları kurumlar ve firmalar için farklı kaynaklardaki verilerde arama yapılmasını sağlayan araçları ifade etmektedir.

Daha Fazla..

GEODI, Tüm Web Yazılımları ile Birlikte Çalışabiliyor

GEODI Chrome Eklentisi ile GEODI'ye farklı yazılımlardan erişmek çok kolay. Web sayfalarında bulunan içerik artık tam yerinde açılıyor. Sayfadan ayrılmadan GEODI'de istediğiniz aramayı yapabilirsiniz.

Daha Fazla..

GEODI Nedir?

GEODI, sürekli çeşitlenen ve büyüyen veri içerisinde doğru karar vermemizi kolaylaştıran yeni nesil bir bilgi yönetim aracıdır.

Daha Fazla..

GEODI Ağ Görünümü Nedir?

Aynı Veri 4 farklı görünüm. Her biri veri hakkında başka bir şey söylüyor!. GEODI'nin aştığı en temel konulardan birisi olan harita ekranında siz dosyalarınnın tümünü görüyorsunuz!. Yani bütün resmi.

Daha Fazla..

Tepe Servis Çözümü

Tepe Servis, bankamatiklerin temizlik hizmetlerini kolaylaştırmak için MOBIDI'yi tercih etti; hizmet kalitesini, verimliliği ve müşteri memnuniyetini artırdı.

Daha Fazla..

Sincan Belediyesi Çözümü

Belediye birimleri faaliyetlerinin büyük bölümünü sahada yürütmektedir. Zabıta, Park-Bahçeler, Fen İşleri, İmar ve Mali Hizmetler birimlerinin personelleri kendi telefonlarında kurulu MOBIDI ile bu faaliyetleri kayıt altına alıyorlar.

Daha Fazla..