Bize Ulaşın

Ad Soyad*
E-Posta*
Firma Adı
Telefon*
Konu*
Not
Mesajınız Alındı.
Bizi LinkedIn'de takip edin.
Hata! Mesajınız gönderilirken bir hata oluştu. Lütfen tekrar deneyiniz.

Neden Veri Maskeleme?

Veri maskeleme ile belge içindeki keşfedilen hassas  veriler gizlenir. Örneğin isimler, TCNO’lar veya para ifadeleri yok olur. Maskeleme ile belgeyi paylaşma imkanlarınız artar. Bir hukuk belgesini anomim hale getirebilir ve paylaşabilirsiniz.

Neden Veri Maskeleme?

Dinamik Maskeleme

Veri keşfi çok sayıda önemli bilgiyi keşfeder. Aynı doküman içinde kişisel ve finansal bilgiler olabilir. Amacınıza göre tümünü veya sadece kişisel verileri maskeyelebilirsiniz. GEODI Maskeleme çözümü orijinal belgeyi her zaman korur.

Dinamik Maskeleme

Anonimleştirme

Belgeleri toplu olarak maskeleyerek anonim bir veri kümesi oluşturabilirsiniz. Anonimleşen belge kümesini iç ve dış paydaşların erişebileceği ortamlara koyabilir,  hassas veri kaybı endişesi taşımadan iş süreçlerinizi kolaylaştırırsınız.

Anonimleştirme

Farklarımız

Yüksek başarımlı bir veri keşfi sayesinde maskeleme/anonimleştirme sonuçlarına  güvenebilirsiniz. Low-Code yapısı sayesinde Maskeleme kategorilerini ihtiyacınıza uygun hale kolayca getirebilirsiniz. GEODI platform API ile maskeleme yeteneklerini kendi yazılımlarınız içinde de kullanabilirsiniz.

Farklarımız

Yapay Zeka ve Doğal Dil İşlemenin Faydası Nedir?