Yasal Şartlar ve Gizlilik İlkesi

Yasal Şartlar

DECE YAZILIM A.Ş. sitesinde yer alan tüm bilgiler, tablolar, yorum ve tavsiyeler ile buradan verilen tüm linkler, kullanıcıya bilgi vermek amacıyla sunulmuştur. DECE YAZILIM A.Ş. web sitesindeki bilgilerin mevcut durumu yansıtması için makul olan tüm gayret gösterilmiştir. Bu sitede yer alan bilgiler önceden haber vermeksizin ve her zaman değiştirilebilir, düzeltilebilir ve çıkarılabilir. DECE YAZILIM A.Ş. bu ve benzeri değişikliklerin doğrudan ve/veya dolaylı sonuçlarından, sitede yer alan bilgilerin farklı anlaşılmasından, kasıt dışında doğru olmamasından, sitede bulunan bilgiler ya da bu bilgilere dayanılarak yapılan işlemlerden veya siteye ulaşılamamasından doğan ve doğacak zarar ve/veya kayıplardan, bu siteden bağlantı yapılarak ulaşılan herhangi bir web sitesine girilmesi veya bunların kullanımından doğabilecek doğrudan veya dolaylı kayıp veya zararlardan hiçbir şekilde sorumluluk kabul etmez.

Sitede mevcut olan bilgiler DECE YAZILIM A.Ş.’ nin önceden yazılı izni alınmaksızın kısmen veya tamamen kopya edilemez, dağıtılamaz, kiralanamaz, çoğaltılamaz alt lisansla kullandırılamaz, değiştirilemez, ileride kullanılmak üzere saklanamaz, hiçbir şekilde ticari amaçla kullanılamaz veya kullandırılamaz. Bu sitede yer alan herhangi bir bilgiyi yasalara veya burada belirtilen kurallara aykırı kullanmak, herhangi bir şekilde tahrif etmek cezai ve hukuki yollara başvurmamıza neden olacaktır.

Bu sitede bulunan bilgi veya ifadelerin (tasarımlar, resimler, logo vb. gibi) telif hakkı DECE YAZILIM A.Ş.’ye aittir, yazılı izni olmaksızın kullanılamaz. Site ve içeriğindeki bilgilerin kullanımından doğabilecek ihtilaflarda, Türkçe Yasal Uyarı metni esastır. Sitemizi ziyaret eden kullanıcılar aşağıdaki koşulları, yazılanlarla sınırlı olmamak şartıyla tüm maksat ve halin icabı ile kabul etmiş sayılacaktır.

Web Sitesi Gizlilik İlkesi

DECE YAZILIM A.Ş. web sitesini ziyaretiniz dolayısı ile bazı hallerde DECE YAZILIM A.Ş.’ye vereceğiniz kişisel bilgilerinizin toplanma ve kullanma prensipleri aşağıda belirtilmektedir. Toplanan tüm veriler DECE YAZILIM A.Ş. veri tabanında bulunmaktadır. DECE YAZILIM A.Ş. kimlik ve diğer kişisel bilgilerinizi birleştirebilir, kontrol edebilir, gerekli gördüğünde tarafınızdan doğrulanmasını talep edebilir. Kişisel bilgileriniz hiçbir şekilde para veya başka bir menfaat karşılığında üçüncü şahıslara verilmeyecek, ancak DECE YAZILIM A.Ş. ve bağlantılı olduğu iştirakleri, gurup şirketleri tarafından sağlanan hizmetlerin bildirilmesi amaçlı olarak kullanılabilecektir. DECE YAZILIM A.Ş. site ziyaretçilerinin sitedeki dolaşımları sırasında ziyaret edilen bölümler, tıklanan alanlar gibi özellikleri otomatik olarak toplamaktadır. Bu veriler, sadece bölümlerin, farklı alanların izlenme, takip edilme oranlarının tespiti için kullanılmaktadır. Sayfaların nereden geçerek ya da ne şekilde ziyaret edildiğini belirleyen "cookie" adlı teknolojinin kullanıldığı durumlarda aynı şekilde sitenin farklı alanlarının izlenme, tıklanma oranlarının belirlenmesinde istatistik veri olarak toplanmakta olup; kişiye özel yapılan bir uygulama değildir. Bu teknoloji ile amaçlanan, kullanıcıların daha sıklıkla ziyaret ettikleri bölümlere ait içeriği, siteye ilk ziyaretinden itibaren kullanıcı için daha kolay ulaşılır kılmaktır. DECE YAZILIM A.Ş. şahsi bilgilerinizin yukarıdaki şartlar çerçevesinde kullanılması sonucu meydana gelebilecek zararlardan dolayı sorumluluk kabul etmez. Servislerimizden yararlananlar bütün bu şartları okumuş ve kabul etmiş sayılırlar. DECE YAZILIM A.Ş. yukarıda yer alan açıklamaları önceden haber vermeksizin değiştirme hakkını saklı tutar.

GEODI Online Bağlantı Gizlilik Politikası

GEODI uygulamasının amacı, bilgisayarınızdaki veya internet ortamındaki kullanıcı verilerine erişim sağlamaktır. Bu belgeler GEODI tarafındankullanıcıihtiyaçlarıdoğrultusundaişlenir.Kullanıcılarımız belgelerini arayabilir, inceleyebilir ve üzerinde çalışabilir.

Bilgileri Nasıl Kullanıyoruz

GEODİ hizmetlerini kullanırken, sistemin doğası gereği bazı bilgilerinizi sistemimizle paylaşacaksınız. Gizliliğin esası gereği, paylaştığınız kişisel bilgiler ve belgeler dahil hiçbir veriyi paylaşmıyoruz. Kullanıcılarımız sadece GEODI’ye entegre etmek istedikleri verileri görecek ve kullanacaktır. Başka kullanıcılar bu bilgilere erişemeyecek. Kullanıcılarımızın hiçbir verisi hiçbir şekilde satılmayacak, reklam servisleri amacıyla kullanılmayacak ve başka kullanıcı veya firmalar ile paylaşılmayacaktır.

Veri Güvenliği Politikası

DECE Yazılım olarak, veri güvenliği kapsamında taahhüt ettiğimiz maddeler:

• Tüm faaliyetlerimizin etkin, doğru, hızlı ve güvenli şekilde yönetilmesini sağlamak.
• Müşteri koşullarına ve yasal yükümlülüklere uymak.
• Firmaya, müşterilerimize, tedarikçilerimize ve iş ortaklarına ait verilerin gizliliğini, erişilebilirliğini ve bütünlüğünü etkileyen tüm risklerin farkında olmak ve bu riskleri yönetmek.
• Firma içinde sürekli veri güvenliği eğitimleri ve danışmanlığına firmanın tam katılımını sağlamak. Firmanın veri güvenliği konusunda farkındalık kazanmasını sağlamak.
• Veri güvenliğini sistematik olarak ele almak ve sürekli gelişen yeni risklerin ortaya çıkmasına izin vermeyen bir yapı geliştirmek.

Projelerin Silinmesi

Kullanıcılar projelerini veya projelerinin bazı kısımlarını silebilirler. Kullanıcı silme işlemini başlattığında, bu kapsamdaki tüm bilgiler ve veriler silinecektir. Gizliliğin esası gereği silinen bilgi ve verilerin yedeği bulunmamaktadır.

Google API Kullanıcı Veri Politikası

Geodi'nin Google API’larınden alınan bilgileri kullanması ve başka herhangi bir uygulamaya aktarması, Sınırlı Kullanım gereksinimleri de dahil olmak üzere Google API Hizmetleri Kullanıcı Verileri Politikası'na uygun olacaktır.

İletişim

GEODI uygulaması ile ilgili sorularınız için dece.com.tr internet adresindeki adresleri kullanabilirsiniz.