BİLGİ VE BELGE YÖNETİMİNİN YENİ BİÇİMİ

DETAYLARDENEYİN

ROTASIZ'A GEODI EŞLİK EDİYOR

DETAYLAR

Bilgi ve Belge Yönetiminin Yeni Biçimi : GEODI

GEODI, sürekli çeşitlenen ve giderek artan büyük veri içerisinde doğru karar vermenizi kolaylaştıran Yeni Nesil bir İçerik Yönetim Yazılımıdır.

Üst Yönetim dahil tüm çalışanların bilgiye erişim, paylaşım, yedekleme ve analiz ihtiyaçlarını karşılar. Yapay Zeka temelli tasarımı ile veri girişi gerektirmez ve benzersiz özellikler sunar.

Word, Excel, PDF, AutoCAD, Netcad, Veri Tabanları, e-Postalar, Web Sayfaları, Veri Tabanları ve Sosyal Medya gibi 200'ü aşkın formattaki veriyi doğrudan kullanır.

Akıllı Kurumsal Arama

GEODI ile 10'dan fazla mecrada 200'den fazla formattaki belgeyi tek noktadan arayabilirsiniz. Bir PDF, CAD dosyası, Sosyal Medya mesajı veya veri tabanındaki bir satırı aynı anda arayabilirsiniz. Veriye erişiminizi kolaylaştırarak bütün süreçleri hızlandırır.

Akıllı Arşiv

GEODI akıllı arşivi hiç bir manuel veri girişi gerektirmez ve tamamen sizin sahip olduğunuz içerikten çalışır. Belgelerin taranması ile OCR ve index alanı/metaveri çıkarma işlemleri otomatik yaparak büyük zaman ve maliyet tasarrufu sağlar. GEODI güncel dokümanlar ile arşiv arasındaki çizgiyi kaldıran, 7/24 kullanabileceğiniz akıllı içerik yönetim uygulamasıdır.

Tek Noktadan Tüm Veri Tabanlarınıza Erişim

Kurumunuzda kullandığınız ERP, CRM, GIS, MIS veya Diğer Veri tabanlarındaki bilgilere tek noktadan erişmenizi sağlar. Yeni yazılım yatırımı ve veri işçiliğinden sizi kurtarır.

Ortak Çalışma Platformu

GEODI değişikliklerin izlenmesi, notlar vasıtası ile bilgilendirme, aynı veri kaynağına web üzerinden bilgi ekleme gibi temel özellikler ile hem kurum içi ekiplerin kendi aralarındaki; hem de kurum ve yüklenicileri veya diğer paydaşlar arasındaki süreçleri kolaylaştırır.

Harita

GEODI dokümanlardan otomatik harita üretir. Dokümanlar içinde yer alan İl, İlçe, Cadde Sokak isimleri yanında Parsel Numarası gibi çok farklı şekillerde geçen konumsal bilgileri de ayıklar ve çizer. Kullanıcıların Haritası, Faaliyetlerin Haritası, Müşterilerin Haritası, Haberlerin Haritası ve benzeri pek çok harita otomatik olarak üretilir.

Esnek Lisanslama Modeli

GEODI'yi Bireysel ve Kurumsal ihtiyaçlarınız için kullanabilirsiniz. GEODI'ye 1 - 10 - 25 - 50 ve daha üzeri kullanıcı dilimlerinde sahip olabilirsiniz. GEODI standart temel bütün ihtiyaçlarınızı ihtiyacınızı karşılayacaktır. Gelişen ihtiyaçlarınıza göre dilediğiniz modülü de ekleyebilirsiniz. GEODI size ait sunucular üzerinde çalışır. Kiralama ve diğer seçenekler için bizi arayınız.

GEODI Modülleri