Bize Ulaşın

Ad Soyad*
E-Posta*
Firma Adı
Telefon*
Konu*
Not
Mesajınız Alındı.
Bizi LinkedIn'de takip edin.
Hata! Mesajınız gönderilirken bir hata oluştu. Lütfen tekrar deneyiniz.

GEODI

Yapay Zeka ile Kurumsal Arama, Veri Keşfi, CBS, Arşiv ve Veri Koruma için Tek Çözüm.

GEODI

Verinizi Aranabilir Hale Getirir

GEODI ile elinizdeki Word, Excel, PDF, DWG, CRM veya ERP Veri tabanlarını, ve Sosyal Medya gibi 200’den fazla farklı formattaki veriye tek noktadan erişirsiniz. Akıllı arama yetenekleri sayesinde aradığınızı kolayca bulursunuz.

Verinizi Aranabilir Hale Getirir

7/24 Her Yerden Çalışır

Cep telefonu veya internet browser kullanarak her yerden ve her zaman erişirsiniz. Detaylı yetkilendirme yetenekleri ile verilerinize güvenli şekilde erişmenizi sağlar. Aradığınız bir belge geldiği zaman sizi bilgilendirir. Bu sayede takip etmek kolaylaşır, işinize daha fazla odaklanırsınız.

7/24 Her Yerden Çalışır

Aradığınızı Her Zaman Bulursunuz

GEODI, Yapay Zeka ve Doğal Dil İşleme teknolojilerini kullanarak basit kelime aramaları ile bulamayacağınız pek çok bilgiyi bulabilmenizi sağlar. Bilgileri önceden sınıflanmanız veya künye bilgisi girmeniz gerekmez. Bu size zaman ve kaynak sağlar.

Aradığınızı Her Zaman Bulursunuz

Size Yol Gösterir

GEODI verilerinizi sizden önce okur, değerlendirir ve arama yapmanıza gerek bırakmadan size bilgi verir. Verilerinizin haritasını , sözleşmelerinizin takvimini veya belgeler arasındaki ilişkileri ortaya koyar. Bu sayede arama ile bulamayacağınız pek çok bilgiyi size sunar.

Size Yol Gösterir

Harita ile Büyük Resmi Gösterir

GEODI patentli teknolojisi sayesinde Kurumsal GIS kullanıcılarının coğrafi verileri güncel tutma problemini çözer.  Belgeler içindeki bilgilerin sözel veri olarak kullanılabilmesini sağlar. Böylece uzun ve zahmetli veri girişi ve entegrasyon gibi ihtiyaçları otomatik olarak çözer.

Harita ile Büyük Resmi Gösterir

Taranmış Belgeleri Kullanır

OCR teknolojisi ile Tarayıcı veya Cep telefonları ile alınmış belge görüntülerini otomatik metine çevirir. Bu şekilde farklı kanallardan gelen yazılar, faxlar veya sahada karşılaştığınız belgeler otomatik olarak arşivinize katarsınız.

Taranmış Belgeleri Kullanır

Ekip Çalışmasını Güçlendirir

İçerikler üzerinde ekip üyeleriniz not alabilir ve bir birlerine iş atayabilirler. Veya birisi belge ekler, diğer üyeler haberdar olur. İçeriklerin kopyalarını oluşturmadan veya e-postalar içinde kaybolmadan süreçleriniz hızlanır.

Ekip Çalışmasını Güçlendirir

Lisanslama

GEODI modülerdir. Modülleri ihtiyaçlarınıza ve önceliklerinize göre seçersiniz. İhtiyaçlarınıza göre uygun modülleri belirlemek için İhtiyaç analiz formu’nu doldurabilirsiniz. GEODI ve modüllerini satın alabilir veya kiralayabilirsiniz.

GEODI Modüller ➞

Lisanslama

GEODI’yi nasıl kullanırım?

GEODI kimler için?

GEODI taranmış belgeleri işliyor mu?

GEODI verilerimiz korumayı nasıl sağlıyor?

GEODI ile kültür portali hazırlayabilir miyim?

GEODI ile dijital arşivi kendimiz oluşturabilir miyiz?

GEODI sahada çalışanlara fayda sağlar mı?

GEODI arama ve keşif yeteneklerini eBYS yazılımımız içinden kullanabilir miyiz?

GEODI veri keşfi neleri keşfeder?

Referanslar