Biz Kimiz ?

%100 yerli bir yazılımeviyiz. Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı onaylı AR-GE Tasarım Merkeziyiz. Ulusal ve uluslararası düzeyde çözüm ortakları ile çalışıyoruz.

Amacımız, yapay zeka ve doğal dil işleme temelli ürünlerimizle, bilgi yönetimi, büyük veri ve GIS'in birlikte çözüldüğü patentli bir platform üretmekti ve bunu başardık.

Platformumuz ile pazarın ihtiyaç duyduğu en temel konularda özgün ve rakipsiz çözümler sunuyoruz. Çözümlerimiz özel sektör, belediyeler, kamu kurumları ve üniversiteler'de kullanılmaktadır. Kurumsal Arama, Doküman Arşivi, CBS destekli Arşiv ve Doküman yönetimi, Ortak Çalışma Platformu, Sosyal Medya İzleme, Güvenlik, Servis Hizmetleri, Tesis Yönetimi, Web Arama Motoru, Mobil ekip Yönetimi, Otomatik Video ve Görüntü İşleme ile Trafik İşaretlerinin Çıkarılması ve Yüzlerin Tanınması gibi alanlarda CBS destekli çözümlerimiz var.

Çözümlerimizi yazılım geliştiren ekipler de kullanıyor. Bu ekipler için "Engine" veya API sağlıyoruz.

Amacımız çözüm ortakları ile büyümektir. Ulusal ve uluslararası çözüm ortaklarımız var. Hindistan, Hırvatistan, Gürcistan, Kuveyt, BAE ve Almanya gibi pek çok ülkede çözüm ortağımız var.

Referanslar

Çözüm Ortaklarımız

Çözüm Ortaklarımız için

Belgelerimiz

Dece  - Kalite Belgelerimiz
Dece  - Kalite Belgelerimiz
Dece  - Kalite Belgelerimiz

İletişim Formu

Mesajınız Alındı.
Hata! Mesajınız gönderilirken bir hata oluştu. Lütfen tekrar deneyiniz.