Low Code Yaklaşımımız

Low Code, kod yazmadan yazılımı geliştirme özgürlüğüdür. GEODI ve MOBIDI düşük kodlu platformlardır ve değişen ihtiyaçlarınızda yatırımınızı korurlar.

Low Code Yaklaşımımız

Neden Low Code?

Gelişen dijital teknolojiler ile birlikte önümüzdeki yıllarda çok sayıda yazılım mühendisi ve programcı gerekecek. Ancak okulların bu ihtiyacı karşılaması mümkün değil. Bu nedenle Low Code vazgeçilmez bir ihtiyaç. Bu nedenle yazılımcılara ihtiyaç duymadan ilerlemek için Low Code platformlar gerekiyor. GEODI ve MOBIDI size bunu sağlıyor.

Neden Low Code?

Low Code Kimler için?

En başta Kurumlar ve Firmalar için.

Bir örnek verelim. Saha ekibiniz var,  mobil yazılım kullanıyorlar. Yeni bir ihtiyaç çıktı. Bunu nasıl karşılarsınız?. Bizim çözümüz ile uygulamanın oluşturulması, mobil kullanıcılara dağıtılması, raporlar ve dashboard’lar için kod yazmanız gerekmeyecek. Tümünü kendiniz yapabilirsiniz.

Low Code Kimler için?

Yazılım Firmaları ve Low Code?

Low Code günümüzün rekabetçi ortamında Yazılım Firmaları için de önemli bir ihtiyaç.

Fikirden ürüne hızlı dönüş ve bakım yükünün az olması gibi özellikler karlılık için elzem. Bu nedenle GEODI ve MOBIDI’yi platform/engine olarak da lisanslıyoruz. Çok az kod yazarak tamamen kendinize özgü uygulamalar yazabilir, yüz tanıma, veri keşfi, arama, GIS gibi güçlü özellikleri kendi yazılımlarınıza ekleyebilirsiniz.

Yazılım Firmaları ve Low Code?

Kod Yazmadan Ne Kadar Gidebiliriz?

GEODI ve MOBIDI Kod yazmadan tamamen kendinize özgü yeni uygulamalar oluşturmanıza izin verirler. Daha fazla özelliştirme gereken durumların pek çoğu oldukça basit HTML/JavaScript eklentileri ile çözülür.

Daha fazlasını isteyenler API ile diledikleri özelliği kullanır veya geliştirirler.

<developers.dece.com.tr>

Kod Yazmadan Ne Kadar Gidebiliriz?

Referanslar

Bize Ulaşın

Mesajınız Alındı.
Bizi LinkedIn'de takip edin.
Hata! Mesajınız gönderilirken bir hata oluştu. Lütfen tekrar deneyiniz.