DECE’de çalışmak için birkaç sebep,

Değerli Adayımız,

Sizler gibi işine saygı gösteren, deneyimli veya öğrenmeye açık adaylar ile çalışmak istiyoruz.

DECE bir ürün firması. Bu sayede yurtiçi ve yurtdışında büyümeye devam eden bir firma. Ürün firması olmak biraz daha zor, zira daha fazla odaklanmak lazım. Kalite her zaman bir numaralı önceliğimiz.

DECE, ürünlerini çözüm ortakları üzerinden satmayı benimsemiş bir firma. Yurtiçi ve yurtdışı 50+ çözüm ortağı ile büyük bir aile. Çok farklı coğrafyalardan gelen çok farklı istekler ile sıkılmadığınız ve çözümlerin keyfini duyumsayacağınız bir firma.

DECE ürünleri sıradan değil, yenilikçi. Yapısal olmayan verileri yapay zeka ve doğal dil ile doğrudan işleyen, pratik çözümler sunuyoruz. Şimdiden yüzbinlerce kullanıcıya ulaştık, daha da artacak.

Nezih ve keyifli bir ofis ortamı sağlıyoruz.

Öğrenmeyi seviyorsanız DECE sizin için. Dünya’ya yayılmak istiyoruz. Rakiplerimiz var. İşin şakası yok, öğrenmeden ve kavramadan hayatta kalamayız. Bu nedenle birlikte çalışacağımız arkadaşların da aynı düşüncede olmasını bekliyoruz.

Yazılımcı arkadaşlar; Form tasarlamaktan sıkıldıysanız, eğlenceli işler yapmak istiyorsanız DECE sizin için. Harika 2 platform, sınırsız olanaklar ve derin bir bilgi birikimi sizi bekliyor.

Umarız birlikte çalışma imkanı yakalarız.

Başvurunuz için tekrar teşekkür ederiz.