İncelemeniz Gereken Binlerce Belge Varsa

İncelemeniz gereken binlerce belge varsa...

Yeni bir işebaşladınız. Mevcut verilere hâkim olmanız gerekiyor ama nasıl ve ne kadarsürede? Avukat, savcı, hâkim veya bir müfettişsiniz. Binlerce klasör ve belgemasanızda okunmayı bekliyor? Bir danışmansınız ve kriz anında size danışmakiçin bir takım evraklar verdiler. Ne kadar sürede detayları kavrayıp, sorunuadresleyeceksiniz? Uzun zaman önce bitmiş bir proje hakkında bilgiisteniyor. Belki bir firma adı, belki bir CAD çizimi veya hakediş raporugerekiyor. Evraklar var ama tek tek bakmak zaman alıcı. Tozlu arşivlerde ya dahard disklerde aradığınızı bulmak kolay olacak mı? Pek çok belge, belki komplebir hard disk, yüzlerce CD karşınızda duruyor ve sizden kısa sürede tüm bunlarıincelemeniz ve sonuç çıkarmanız bekleniyor. Peki ya çözüm? Aradığınız çözüm:GEODI. GEODI ile keşif... İncelemeniz gereken binlerce belge varsa... Bufotoğraf size de tanıdık geliyorsa hemen GEODI ile tanışın! Binlerce hattamilyonlarca belge arasından; ne arayacaksınız ve nereden başlayacaksınız?Kimler, hangi firmalar, hangi sözleşmeler, hangi raporlar var, bunların yeri,ülkesi ve tarihi gibi yanıtlanmayı bekleyen pek çok soru olacak.

Arkanıza yaslanın vebırakın GEODI çalışsın.

GEODI elinizdeki bütünveriyi ‘Doğal Dil İşleme’ ve ‘Yapay Zekâ’ tekniklerini kullanarak okuyan vedeğerlendiren bir yazılımdır.

GEODI işinizeyarayacak pek çok bilgiyi önceden bulur. Bu şekilde hiç tahmin etmediğiniz birkişiyi veya bir banka hesap numarasına ulaşabilir veya bir CAD çizimindekullandığınız parça numaralarını veya çizimi yapan kişiyi bulursunuz.

Dokümanlarınızı haritaüzerinde görmek çok farklı bir deneyimdir. Kişi, yer, tarih, mahal ve diğerbilgiler arasındaki ilişkiler çok daha net olarak görünür. Bir mahale ait belgelerveya kilometre  içeren dokümanlar, CADçizimleri veya hak edişler otomatik olarak çıkar.

Hangi belge hangidilde yazılmış bunları da biliyoruz. İngilizce, Almanca, İtalyanca hatta Çince!Böylece çeviri ihtiyacı olabilecek belgeleri daha işe başlarken öğrenirsiniz.

Word, Excel,PowerPoint, PDF, e-Postalar, Fotoğraflar, Autocad ve Netcad dosyaları, farklıyazılımlara ait veri tabanları, web sayfaları ve Twitter hesapları gibi pek çokformattaki içerik okunur. Kişiler, TC Kimlik Numaraları, Parseller,Kilometreler, Mahaller, Poz Numaraları, Banka Hesap Numaraları, Tarihler,İller, İlçeler, Ülkeler, Kredi Kartı Numaraları, Firma Adları, Okullar,Partiler, Parça Numaraları ve sayamayacağımız kadar çok veriyi önceden çıkarıpsize sunar.

GEODI kişiselbilgisayarınızda veya sunucunuzda çalışabilen bir yazılımdır. Verilerinizherhangi bir şekilde dışarıya çıkmaz. Her türlü içeriğe not alabilirsiniz.Aldığınız notlar ile dilediğiniz sayfaya veya bir CAD dosyasındaki konumagidebilirsiniz. Verilere erişim yetkisi kişi ve içerik bazında belirlenebilir.

GEODI tüm bunlarıbirkaç saat içinde yapar!.

Ve sonrası... 

Otomatik olarak çıkarılmışveriler size büyük kolaylık sağlar. Ek olarak dilediğiniz kelime(ler) ile aramayapar ve bulduğunuz içeriği yine GEODI ile görüntülersiniz. Ofis dokümanları,CAD dokümanları veya veri tabanı fark etmez! İçerikleri üzerine not almakGEODI’nin önemli özelliklerinden birisidir. Aldığınız notlar da içeriğe dahilolur ve sonraki aramalarınızda görünür.

GEODI ile keyiflikeşifler dileriz.

Bunları da okumak isteyebilirsiniz.

Ağ Görünümü nedir?
Kişisel verilerin Keşfi