Neden Kurumsal Arama?

Bir ofis çalışanı zamanının ortalama %40’ını bilgi aramak için harcıyor. Kurumsal arama sayesinde bu zamanı kazanırsınız.  Karar süreçleriniz hızlanır, eksik bilgiye dayalı hatalı kararlar azalır, personel değişimlerinden daha az etkilenirsiniz. Üst yönetim dahil, bütün çalışanlar, izin verilen bilgiye, 7/24, Masaüstü, dizüstü veya mobil cihazlardan erişirler, not alırlar, görüntülerler. Kurumsal arama, kağıtsız bir ofis için en büyük adımınız olacaktır.

Neden Kurumsal Arama?

Farklı Verilere tek noktadan erişirsiniz

Kurumsal Arama ile Ortak Dosyalar, Bulut Sunucular, Taranmış Belgeler, CRM, ERP, Veri Tabanları, e-Posta hesapları, CAD Projeler, Faturalar, Arşiv ve daha fazlası hazır adaptörler ile sisteme bir kez tanımlanır ve verilerde hiç bir değişim yapmanıza gerek kalmadan sistem çalışmaya başlar. Kişisel bilgisayarlardaki verileri de aramaya dahil edebilirsiniz.

Farklı Verilere tek noktadan erişirsiniz

7/24 her yerden erişirsiniz

Dosya ve diğer içeriklerin taşınmasına veya kopyalanmasına gerek kalmaz.  Ofisten veya uzaktan, laptop, mobil telefon veya tablet ile verilere erişir, görüntüler, not alır ve paylaşırsınız. Yeni verileri aynı ortamlardan eklersiniz.

7/24 her yerden erişirsiniz

Verinizi daha iyi yönetirsiniz

Kurumsal Arama çözümü ile Veri erişim politikaları netleşir, iş süreçlerini tıkayan erişim sorunları ve veri sızıntısı riskleri ortaya çıkar, kopya ve benzer dokümanların keşfi ile depolama ihtiyaçları azalır.

Verinizi daha iyi yönetirsiniz

Entegrasyonlar

GEODI platformu hazır entegrasyonları ile hemen başlamanızı sağlar. Hazır entegrasyonların yetemediği veya daha özel isteklerin söz konusu olduğu yerlerde web servislerini, veri tabanı bağlantılarını ve diğer yöntemleri kullanabilirsiniz. GEODI Platformunun açık API dokümantasyonu sayesinde ilerleyebilirsiniz.

Entegrasyonlar

GEODI Kurumsal Arama Çözümünün Farkı nedir?

GEODI çözümü semantik arama teknolojisini kullanır. Bu sayede tarihler, para, parseller gibi bilgileri tanır ve çok daha isabetli arama yapmanızı sağlar. Semantik sorgu yetenekleri ile aradığınızı milyonlarca sayfa içerisinden saniyeler içinde bulmanızı sağlar.

GEODI Kurumsal Arama çözümü GEODI Platformu üzerine kuruludur. Yapay Zeka ve Doğal Dil İşleme ile size verileri eklemek harici hiç bir iş çıkarmaz. Verilerinizden otomatik olarak harita ve takvim üretir. Çözüm modülerdir, dilediğiniz zaman Hassas Veri keşfi, Veri Sınıflama veya Veri Maskeleme gibi çözümleri de eklemenizi sağlar, yatırımınızı korur.

GEODI Kurumsal Arama Çözümünün Farkı nedir?

Kişisel verileri nasıl gizleyeceğiz veya yok edeceğiz?

KVKK Süreçleriniz içinde GEODI çözümünün yeri nedir?

Veri Maskeleme veya Anonimleştirme uygulamamız Nasıl Çalışır?

Yapay Zeka ve Doğal Dil İşlemenin Faydası Nedir?