Sektörler

Thank you! Your submission has been received!
Oops! Something went wrong while submitting the form.
Belediyeler
sektor , proje

Ürünlerimiz, yenilikçi tasarımları ile Doküman Arşivi, CBS Destekli Otomatik İmar Arşivi, Basın Yayın Arşivi, Genel CBS entegrasyonu, Coğrafi Arşiv, Mobil Ekiplerin Yönetimi, Şikayetlerin Haritası, Faaliyetlerin Haritası, Sahadan Veri Toplama, Anket ve Farklı Veri Tabanlarının bir araya gelmesi, tek noktadan erişim gibi pek çok işi otomatik hale getiriyor.

Hukuk
sektor , proje

Bilgiye erişimi kolaylaştırmanın yanında veri analitiği imkanları da arıyorsanız GEODI Discovery tam sizin için. GEODI; yöneticiler, avukatlar, müvekkiller, bilirkişiler ve sekreterya ortak kullanabileceği Yeni Nesil Bilgi ve Belge Yönetim Platformudur.

Güvenlik
sektor

Uzmanlığı sadece güvenlik olan firmalar yanında kendi güvenliğini sağlayan fabrikalar, üniversiteler, endüstriyel tesisler, tatil köyleri de GEODI Güvenlik çözümünü kullanabilir. herkesin kullandığı akıllı telefonlar harici hiç bir ek donanım ihtiyacı olmayan akıllı ve kandırılamaz çözümler sunuyoruz.

Enerji
enerji

Yoğun dijital veri kullanan, hızlı ve sağlıklı karar almanın çok önemli olduğu enerji sektöründe GEODI ve MOBIDI'nin pek çok uygulaması mümkün. Çok sayıda sistemin bir araya gelmesi, saha operasyonlarının daha sağlıklı izlenmesi, raporlama ve tüm paydaşların bir araya gelecekleri bir platform olarak GEODI ve MOBIDI eşsiz çözümler sunar.

Sanayi
sektor

Çözümlerimiz ile tesisinizin üretim, yönetim, satış, tedarik ve diğer tüm faaliyeti içinde oluşan bilgi ve belgeyi tek noktadan yönetebilirsiniz. Yapay zeka temelli yeni nesil uygulamalarımız bir kaç gün içinde uygulamaya hazır hale gelecek ve süreçlerinizi hızlandıracaktır.

Detaylar için ürün özellikleri ve blog yazılarımızı inceleyebilirsiniz.

İnşaat
sektor

Günlük faaliyet raporlarınızı kolayca alabileceğiniz, Proje ve doküman arşivinizi otomatik yönetebileceğiniz, öğrenmesi ve erişmesi kolay çözümler sunuyoruz. En üst yönetimden sahada çalışanlara kadar herkesin bilgiye erişimini kolaylaştırıyoruz.

Diğer Sektörler
sektor

Sunduğumuz çözümlerle hem farklı sektörlerin farklı ihtiyaçlarını karşılıyoruz, hem de doğa gezginleri, araştırmacılar ve vatandaşlar için bireysel çözümler sunuyoruz. Sektörünüze ya da bireysel ihtiyaçlarınıza uygun çözümlere ve kullanım alanlarına dair detaylı bilgi için lütfen bizimle iletişime geçiniz.

Dece yazılım navbar top
Bize UlaşınDECE Yazılım 2019
Dece Yazılım LinkedinDece Yazılım FacebookDece Yazılım YoutubeDece Yazılım TwitterDece Yazılım  Instagram