Sektörler

Thank you! Your submission has been received!
Oops! Something went wrong while submitting the form.
Enerji
enerji

GEODI ve MOBIDI enerji sektörünün pek çok sorununa doğrudan çözüm sunar. Coğrafi bilgi sistemlerinin beslenmesi veya sürdürülmesi başta olmak üzere yapısal olmayan verilerin doğrudan işlenmesi ile çok sayıda paydaşı kapsayan bir bilgi ve belge yönetim ortamı sunar.

Saha faaliyetlerinin kolayca izlenmesi veya vatandaş taleplerinin otomatik sınıflandırılarak ilgili birimlere yönlendirilmesi gibi çözümler sayesinde yalın, eğitim gerektirmeyen ve veri işçiliği gerektirmeyen sürdürülebilir çözümler için GEODI ve MOBIDI.

Detaylar için ürün özellikleri ve blog yazılarımızı inceleyebilirsiniz.

Belediyeler
belediye

Ürünlerimiz, yenilikçi tasarımları ile Genel Arşiv, İmar Arşivi, CBS entegrasyonu, Coğrafi Arşiv, Mobil Ekiplerin Yönetimi, CAD ve GIS dosyalarının yönetilmesi, Şikayetlerin Haritası, Faaliyetlerin Haritası, Mobil Ekiplerin Yönetimi, Sahadan Veri Toplama, Otomatik Doküman Sınıflama, OCR, Anket ve Farklı Veri Tabanlarının bir araya gelmesi gibi pek çok işi otomatik hale getiriyor.

İnşaat
insaat

GEODI ve MOBIDI firmanızı dijital çağa taşımak için tasarlandı. “Yapay zeka teknikleri” ile manuel yaptığınız pek çok işi otomatik yapıyor. Daha önce farklı yazılımlar ile yapabildiğiniz işleri basitleştiriyor ve farklı yazılımlardaki verilerinize tek noktadan erişim imkânı sağlayarak her aşamada bilgiye erişimi hızlandırıyor.

Detaylar için ürün özellikleri ve blog yazılarımızı inceleyebilirsiniz.

Hukuk
hukuk

GEODI; bilgi akışını hızlandırır, bilgiye erişimi kolaylaştırır. Analitik Yetenekleri ile manuel yapılan pek çok işi otomatik hale getirir.

GEODI; yöneticiler, avukatlar, müvekkiller, bilirkişiler ve sekreterya için ortak Yeni Nesil Bilgi ve Belge Yönetim Platformudur. .

Sanayi
sanayi

Çözümlerimiz ile tesisinizin üretim, yönetim, satış, tedarik ve diğer tüm faaliyeti içinde oluşan bilgi ve belgeyi tek noktadan yönetebilirsiniz. Yapay zeka temelli yeni nesil uygulamalarımız bir kaç gün içinde uygulamaya hazır hale gelecek ve süreçlerinizi hızlandıracaktır.

Detaylar için ürün özellikleri ve blog yazılarımızı inceleyebilirsiniz.

Güvenlik

Güvenlik sektöründe yaşanan sorunları, aksaklıkları dinledik ve sektörün işleyiş modellerini analiz ettik. Personel kaynaklı sorunları en aza indirmek, mevcut sistemdeki devriye tur maliyetini önlemek ve operasyonları kolaylaştırmak için sektöre özgü, maksimum fayda sağlayan ve sürdürülebilir bir çözüm hazırladık.

Detaylar için ürün özellikleri ve blog yazılarımızı inceleyebilirsiniz.

Diğer Sektörler
diger

Sunduğumuz çözümlerle hem farklı sektörlerin farklı ihtiyaçlarını karşılıyoruz, hem de doğa gezginleri, araştırmacılar ve vatandaşlar için bireysel çözümler sunuyoruz. Sektörünüze ya da bireysel ihtiyaçlarınıza uygun çözümlere ve kullanım alanlarına dair detaylı bilgi için lütfen bizimle iletişime geçiniz.

Dece yazılım navbar top

Ürünler

Bize UlaşınDECE Yazılım 2018
Dece Yazılım LinkedinDece Yazılım FacebookDece Yazılım YoutubeDece Yazılım TwitterDece Yazılım  Instagram