Thank you! Your submission has been received!
Oops! Something went wrong while submitting the form.
enerji
Enerji

GEODI ve MOBIDI Enerji sektörünün pek çok sorununa doğrudan çözüm sunar. Coğrafi Bilgi Sistemlerinin beslenmesi veya sürdürülmesi başta olmak üzere yapısal olmayan verilerin doğrudan işlenmesi ile çok sayıda paydaşı kapsayan bir bilgi ve belge yönetim ortamı sunarlar. 

Saha faaliyetlerinin kolayca izlenmesi veya vatandaş taleplerinin otomatik sınıflandırılarak ilgili birimlere yönlendirilmesi gibi çözümler sayesinde yalın, eğitim gerektirmeyen ve veri işçiliği gerektirmeyen sürdürülebilir çözümler için GEODI ve MOBIDI.

Detaylar için ürün özellikleri ve blog yazılarımızı inceleyebilirsiniz

Enerji Sektörü için GEODI ve MOBIDI
belediye
Belediyeler

Ürünlerimiz, yenilikçi tasarımları ile Genel Arşiv, İmar Arşivi, CBS entegrasyonu, Coğrafi Arşiv, Mobil Ekiplerin Yönetimi, CAD ve GIS dosyalarının yönetilmesi, Şikayetlerin Haritası, Faaliyetlerin Haritası, Mobil Ekiplerin Yönetimi, Sahadan Veri Toplama, Otomatik Doküman Sınıflama, OCR, Anket ve Farklı Veri Tabanlarının bir araya gelmesi gibi pek çok işi otomatik hale getiriyor. 

insaat
İnşaat Firmaları

GEODI ve MOBIDI firmanızı dijital çağa taşımak için tasarlandı. Yapay Zeka Teknikleri ile manuel yaptığınız pek çok işi otomatik yapıyor. Daha önce farklı yazılımlar ile yapabildiğiniz işleri basitleştiriyor ve farklı yazılımlardaki verilerinize tek noktadan erişim imkanı sağlayarak her aşamada bilgiye erişimi hızlandırıyor.

hukuk
Hukukçular, Hukuk Birimleri

GEODI Bilgi akışını hızlandırır, bilgiye erişimi kolaylaştırır. Analitik Yetenekleri ile manuel yapılan pek çok işi otomatik hale getirir.

GEODI, Yöneticiler, Avukatlar, Müvekkiller, Bilirkişiler ve Sekreterya için ortak Yeni Nesil Bilgi ve Belge Yönetim Platformudur. 

sanayi
Sanayi Tesisleri

Çözümlerimiz ile tesisinizin üretim, yönetim, satış, tedarik ve diğer tüm faaliyeti içinde oluşan bilgi ve belgeyi tek noktadan yönetebilirsiniz. Yapay zeka temelli yeni nesil uygulamalarımız bir kaç gün içinde uygulamaya hazır hale gelecek ve süreçlerinizi hızlandıracaktır.

Ayrıntılı bilgi için bize ulaşabilir veya blog yazılarımızı okumabilirsiniz ..

GEODI Kullanım Alanları
diger
Diğer Sektörler
  • Araştırmacılar
  • Anket Firmaları
  • Vatandaşlar
  • Doğa Gezginleri