Bize Ulaşın

Ad Soyad*
E-Posta*
Firma Adı
Telefon*
Konu*
Not
Mesajınız Alındı.
Bizi LinkedIn'de takip edin.
Hata! Mesajınız gönderilirken bir hata oluştu. Lütfen tekrar deneyiniz.

MOBIDI

MOBIDI ile Mobil ekiplerinizi yönetin, Form, Rapor ve Paneller Tasarlayın, Maliyetlerinizi azaltın.

MOBIDI

Neden MOBIDI?

Sahada geçirilen zaman oldukça değerli ve masraflı. MOBIDI harcanan zamanı kısaltır, yinelenen ve eksik iş süreçlerini ortadan kaldırır, saha ve ofis ekiplerini bir araya getirir ve uzak ekipleri yönetmenize yardımcı olur. MOBIDI sahadaki gözünüzdür.

Hızlı Tüketim Ürünleri, İnşaat, Enerji, Güvenlik, Belediyeler, Devlet Kuruluşları, Kamu hizmetleri birimleri, Temizlik ve Tesis Yönetimi gibi sektörler MOBIDI'yi Bakım, Rutin Kontroller, Satış ve Pazarlama faaliyetleri, Anket Araştırması, Alt Yüklenici Yönetimi, Güvenlik Devriyesi ve benzeri farklı kullanım senaryosunda kullanabilir.

Neden MOBIDI?

Farklı İhtiyaçlara Tek Çözüm

MOBIDI birçok farklı ihtiyaç için kullanılabilir. MOBIDI, Herhangi bir kodlama olmadan ihtiyaçlarınıza göre özelleştirebileceğiniz anlamına low-Code bir platformdur. Kullanımı kolay kullanıcı arayüzü ile kendinize özel yeni formlar, raporlar, dashboardlar ve entegrasyonlar oluşturmanızı kolaylaştırır. Üstelik bunları bizim yardımımıza ihtiyaç duymadan yapabilirsiniz.

Farklı İhtiyaçlara Tek Çözüm

Her Ortamda Çalışır

MOBIDI Mobil Uygulaması, internet bağlantısı olmadan çevrimdışı ortamlarda çalışabilir. MOBIDI'yi uzak şantiyelerde, tünellerde veya ağ erişiminin sınırlı olabileceği yer altı çalışma ortamlarında kullanabilirsiniz. Ekibiniz herhangi bir kesinti yaşamadan kayıt almaya devam edebilir.

Her Ortamda Çalışır

Her Cihazda Çalışır

MOBIDI Mobil Uygulaması, iOS ve Android akıllı telefonlarda, tabletlerde ve türevlerinde çalışır. Mobil ekipler kendilerine ait akıllı telefonlarını kullanabilir. Herkesin kendi akıllı cihazını kullanması yönetimi kolaylaştırır ve yatırımınızdan tasarruf sağlar ve birçok çalışan için de tercih edilir.

Her Cihazda Çalışır

Raporlar ve Analizler

MOBIDI, güçlü raporlama ve analitik özelliklere sahiptir. Sahadan toplanan veriler tercihinize göre size Günlük, Haftalık veya Aylık raporlar olarak sunulur. Güçlü analiz yetenekleri ekipler, bölgeler ve aktiviteler hakkındaki anlaşılamayan sorunları ortaya çıkarmanızı sağlar.

Benzer teknik hataların veya tekrar eden şikayetlerin yeri, zamanlaması ve sıklığı gibi çok boyutlu raporlar alarak bu sorunları çözebilirsiniz.

Raporlar ve Analizler

Ekip Yönetimi

MOBIDI en yakın ekibe ulaşmanızı, görevleri atamanızı ve takip etmenizi sağlar. Farklı mobil ve ofis kullanıcıları için süreçler kesintisiz devam eder. Süreçler sahada veya ofiste başlayabilir, her iki taraf da bilgi akışını sağlayarak daha iyi sonuçlar elde edilebilir. Farklı departmanlardan farklı ekipleri aynı platformla yönetmek mümkün olur.

Ekip Yönetimi

CRM ve ERP Sistemlerini Besler

MOBIDI, CRM veya ERP sistemlerinizi besleyebilir. Saha ekipleri tarafından toplanan veriler doğrudan CRM, ERP veya diğer sistemlere akabilir. Böylece hem MOBIDI raporlarını ve analizlerini hem de diğer sistem özelliklerini kullanabilirsiniz.

Satış ve pazarlama saha faaliyetlerinizi mevcut CRM’inizden takip edebilir veya mevcut ERP'nizle saha varlıklarınızı izleyebilir veya takip edebilirsiniz.

CRM ve ERP Sistemlerini Besler

Kurumsal Arşiv Entegrasyonu

Mobil ekiplerin arşive gitmesi gereken sözleşmeleri veya makbuzları sahada kaydetmeleri gerekebilir. MOBIDI ile bu tür evrakları sahadan toplayabilir ve bu verileri otomatik olarak OCR ve diğer birçok özelliği kullanarak GEODI’de otomatik olarak işleyebilirsiniz.

Kurumsal Arşiv Entegrasyonu

Market Raflarını Kontrol Etmeniz Gerekebilir

Market raflarındaki ürünleri kontrol etmeniz ve saymanız gerekiyorsa, MOBIDI ve GEODI entegrasyonu ile de mümkün olabilir. GEODI, MOBIDI tarafından çekilen fotoğraf ve videolardan nesneleri ve yüzleri algılayabilir.

Bu özellik Hızlı Tüketim Ürünleri, Perakende, İnşaat ve Güvenlik Devriyesi gibi sektörler için bir çok kolaylık sağlayabilir.

Market Raflarını Kontrol Etmeniz Gerekebilir

Zapier Entegrasyonu

Zapier, MOBIDI dahil binlerce uygulama için bir entegrasyon platformudur. Sahadan toplanan verilerin alınması ve Google dokümanlarına kaydedilmesi, sosyal medyada yayınlanması veya e-posta olarak gönderilmesi gibi sınırsız olası senaryoların hayata geçmesi mümkün.

Zapier Entegrasyonu

Lisanslama

MOBIDI, mobil kullanıcı başına lisanslanmaktadır. On-premise veya yıllık kiralama seçenekleri ile sahip olabilirsiniz. Sunucu yazılımı kendi ortamınıza yüklenir. Entegrasyonlar ve bazı özellikler ek lisans ücretleri gerektirebilir. Lütfen daha fazla bilgi için iletişime geçin.

Bize Ulaşın

MOBIDI Modüller

Lisanslama

MOBIDI’yi nasıl kullanırım?

MOBIDI Hangi Sektörler için?

MOBIDI İle topladığım verileri nasıl raporlarım?

MOBIDI’yi alt yüklenicilerimiz kullanabilir mi?

MOBIDI için internet mutlaka gerekiyor mu?

MOBIDI yurtdışında çalışır mı?

MOBIDI yapılan işin sağlığı hakkında bana nasıl faydalı olur?

Ofis personeli MOBIDI’yi nasıl kullanır?

MOBIDI’ye nasıl erişirim?

Referanslar