MOBIDI: SAHA VE OFİSTEKİ DOSTUNUZ

DETAYLARDENEYİN

TEPE SERVİS MOBIDI İLE DAHA MUTLU!

DETAYLAR

Sİncan zabıtaSI, MOBIDI İle mobİl denetİm YAPIYOR...

DETAYLAR

MOBIDI : Saha ve Ofisteki Dostunuz

Mobidi

MOBIDI sahada çalışan ekipler için Çevrimdışı veya Çevrimiçi çalışabilen bir Mobil Veri Toplama ve Ekip Yönetim uygulamasıdır.

Ses, Fotoğraf, Video ve Notların en hızlı şekilde kaydedilmesini ve paylaşılmasını sağlar. Veriler otomatik olarak ofiste birleşir. Sorgu, rapor, paylaşım ve entegrasyona hazır hale gelir.

iPhone, iPad, Android telefon ve tabletler ile uyumludur.

Çevrimdışı Çalışabilir

MOBIDI ağ erişimine ihtiyaç duymadan çalışabilir. Mobil cihazınızın kapasitesi izin verdiği sürece binlerce kaydı sınırsız süre saklayabilirsiniz. Wi-Fi veya 3G erişimi yakalandığı an veriler ofise gönderilir.

Toplanacak Veriyi Siz Tanımlayın; Video, Ses, Fotoğraf, Barcode, QRCode ...

Fotoğrafa not ekleyebilir, üzerine çizim yaparak istediğiniz bir noktaya dikkat çekebilirsiniz. Video ve fotoğrafın pusula yönünü görebilirsiniz. Bir şantiyede veya bir olay yürürken kaydettiğiniz sesinizi harita üzerinde dinleyebilirsiniz. Gerektiği zaman bir parçanın barcode'unu veya bir QRCode'u da okutarak saha işlerini kolaylaştırabilirsiniz.

Mobil Kullanıcılara Mesaj Gönderin

Ekip çalışması çok kolay. Mobil kullanıcılara mesaj veya veri gönderin. Mesajlar sayesinde yeni bir görev atamak, sahadaki personeli yönlendirmek, arıza gibi acil durumlar hakkında bilgi vermek çok kolaylaşır. Mesajlar konum, kısa yol gibi bilgileri de içerebilir. MOBIDI'den gelen zaman ve konum bilgileri her zaman güvenilirdir. Böylece işin gerçekten yapılıp yapılmadığı hakkında bir şüpheniz kalmaz.

Harita ve Raporlar Çok Kolay

Toplanan verileri harita üzerinde sorgulama ve raporlama imkanlarının yanında kendi raporlarınızı da hazırlayabilirsiniz. Excel veya HTML5 ile her çok çeşitli özetler, analizler veya detay günlük raporlar oluşturmak mümkündür. Faaliyetlerin başkaları ile paylaşılması gereken durumlar içinde MOBIDI hazır.

Sahadan Arşiv'e …

Saha çalışanlarının fotoğrafını çektiği sözleşmeler, teslim tutanakları veya diğer belgeler ofiste otomatik OCR yapılıp aramaya hazır hale getirilir. MOBIDI ve GEODI entegrasyonu ile çok sayıda karmaşık iş kolaylaşır.

Esnek Lisanslama Modeli

İhtiyaçlarınızı iyi biliyoruz. MOBIDI'ye 10 - 25 - 50 ve daha üzeri kullanıcı dilimlerinde sahip olabilirsiniz. Merkezi uygulama ,MOBIDI Ofis ,size ait sunucular üzerinde çalışacaktır. Kiralama ve diğer seçenekler için lütfen bizi arayınız.