Dijital Dönüşüm

Dijital Dönüşüm için ihtiyaç duyulan en temel konularda özgün çözümler üretiyoruz. Kurumsal Arama, Mobil Ekip Yönetimi, Doküman Arşivi, CBS Destekli Arşiv, Ortak Çalışma Platformu, Sosyal Medya İzleme, Yüz Tanıma

Thank you! Your submission has been received!
Oops! Something went wrong while submitting the form.
Kurumsal Arama Çözümü
cozum

Günümüzün hızla dijitalleşen dünyasında Kurumsal Arama ile kurumunuzun veya firmanızın bütün verilerine tek noktadan yetkiler dahilinde erişebilirsiniz. GEODI Kurumsal Arama çözümü, dosyalar, Veri tabanları, Arşivler, Faturalar, Faxlar, Gelen e-postalar ve daha fazlasını aynı anda arar. Böylece ihtiyaç duyduğunuz anda ve yerde veriye erişiminizi kolaylaştırarak bütün süreçlerinizi hızlandırır.

GEODI yapısal ve yapısal olmayan 200+ farklı formatı tek bir noktada birleştirir.

Dijital Arşiv Çözümü
cozum

Taranmış evrakları doğrudan tanır, OCR yapar, içeriğinden aranabilir hale getirir. Arşivinizi daha hızlı ve daha ucuza kurarsınız.

Yapay zeka sayesinde künye bilgisi gerektirmez, metinleri otomatik sınıflar, değişikliklerden sizi haberdar eder, belgelerin kopya ve benzerlerini bulur, belgeleri başka yazılıma ihtiyaç duymadan görüntüler, görüntülerden arama yapabilir.

İsteğe bağlı olarak video ve fotoğraflardan yüz tanıma gibi eklentilerle arşivininiz daha da değerli hale getirebilirsiniz.

Belediyeler
sektor , proje

Ürünlerimiz, yenilikçi tasarımları ile Doküman Arşivi, CBS Destekli Otomatik İmar Arşivi, Basın Yayın Arşivi, Genel CBS entegrasyonu, Coğrafi Arşiv, Mobil Ekiplerin Yönetimi, Şikayetlerin Haritası, Faaliyetlerin Haritası, Sahadan Veri Toplama, Anket ve Farklı Veri Tabanlarının bir araya gelmesi, tek noktadan erişim gibi pek çok işi otomatik hale getiriyor.

Etkileşimli Dokümantasyon
cozum , proje

Günümüzün karmaşıklaşan cihazları için eğitim ve dokümantasyona ulaşım önemli sorunlar arasında. Bir fabrika, bir okul veya bir sürecin eğitimi ve dokümantasyonu için GEODI etkileşimli Dokümantasyon özelliklerini kullanabilirsiniz. Aradığınız çözüme hemen yarın ulaşabilirsiniz. GEODI eldeki verileri olduğu gibi kullanır.

Mobil Ekip Yönetimi
cozum

Mobil ekiplerin yönetimi, izlenmesi ve ofis bağlantıları için otomatik ve esnek çözümler sunuyoruz. Esnek form tasarımı, güçlü rapor altyapısı ile var olan sistemlere entegrasyon dahil pek çok ihtiyacı doğrudan karşılayabiliyorsunuz. Mobil ekiplerin topladığı fotoğraf, ses ve diğer bilgilerin doğrudan değerlendirebiliceğiniz gibi CRM, ERP, GIS sistemlerine de aktarabilirsiniz.

Büyük Veri Analitiği
cozum

Büyük veri artık hepimizin meselesi. Sadece hacim değil, çeşitlilik de zorluyor. GEODI sizi büyük verinin pek çok probleminden kurtarır ve ana amacınıza odaklanmanızı sağlar. İşleyen ve pratik çözümler sunuyoruz.

İmar Arşivi
cozum

GEODI ile gerçekleşen bir İmar Arşivi'nin çok sayıda avantajını göreceksiniz. Sunulan bazı avantajlara klasik yöntemlerle erişemezsiniz veya çok pahalıya mal olabilir. GEODI ile imar arşivinde CBS entegrasyonu ve sürdürülebilirlik tek yazılımla çözülür.

Hukuk
sektor , proje

Bilgiye erişimi kolaylaştırmanın yanında veri analitiği imkanları da arıyorsanız GEODI Discovery tam sizin için. GEODI; yöneticiler, avukatlar, müvekkiller, bilirkişiler ve sekreterya ortak kullanabileceği Yeni Nesil Bilgi ve Belge Yönetim Platformudur.

Yüz Tanıma
cozum

Fotoğraf ve Videolardan yüz tanıma ihtiyacınızı yüksek doğruluklar karşılıyoruz. Kaynak veriler otomatik olarak işleniyor ve tanınan yüzler hangi aralıkta görünüyorsa işaretleniyor.  İstihbarat veya Medya arşiviniz veya biyometrik amaçlarla kullanabilirsiniz.

Yetenek Envanteri
cozum

Pek çok kurum ve kuruluş çok ihtiyaç duymalarına rağmen yetenek envanterlerini sürdürmekte zorlanıyor. Sebeplerin başında veri giriş ve bilginin standartlaşmasındaki zorluklar geliyor. GEODI tasarım özellikleri ve yapay zeka'sı ile bu zorlukları kolayca aşıyor.

GEODI ile firma envanteriniz, proje envanterinizi veya personel envanterlerini'zi oluşturun ve ihtiyaç anında en doğru kaynakları hızlıca bulun.

Yol Bakım Onarım ve Envanter Çözümleri
cozum

GEODI ve MOBIDI Çözümleri ile kara ve demiryollarında, boru hatlarında trafik işaretlerinin coğrafi envanterinin otomatik oluşturulmasından, CAD projelerin arşivlenmesi ve haritada yerini otomatik bulmasına ve mobil arıza ve bakım ekiplerinin yönetilmesine kadar çözümler bulacaksınız.

Kampüs Bilgi Sistemi
proje

Bir üniversite, endüstriyel tesis, fabrika veya tatil köyü için GEODI ile kampüs bilgi sistemi oluşturmak çok kolay. Elde mevcut verileri olduğu gibi kullanan bu çözüm bilgiye bakışınızı kökünden değiştirecek.

Turizm Haritaları
cozum , proje

Turizm haritaları önemli olduğu kadar çok fazla bilgi içerme potansiyeline sahipler. Çok farklı doküman, coğrafi veri oluşturmanın maliyetleri pek çok projeyi engelliyor. GEODI ile yapısal olmayan verileri doğrudan kullanıp harita oluşturmak çok kolay.

Güvenlik
sektor

Uzmanlığı sadece güvenlik olan firmalar yanında kendi güvenliğini sağlayan fabrikalar, üniversiteler, endüstriyel tesisler, tatil köyleri de GEODI Güvenlik çözümünü kullanabilir. herkesin kullandığı akıllı telefonlar harici hiç bir ek donanım ihtiyacı olmayan akıllı ve kandırılamaz çözümler sunuyoruz.

CBS/GIS entegrasyonu
cozum

GEODI yeni nesil bir GIS yazılımıdır. Klasik GIS'lerden farklı olarak tamamen yapısal olmayan verileri üzerinde çalışır. Bu özelliği sayesinde var olan GIS yazılımlarınız ile yapısal olmayan veriler arasında köprü olur.

Enerji
enerji

Yoğun dijital veri kullanan, hızlı ve sağlıklı karar almanın çok önemli olduğu enerji sektöründe GEODI ve MOBIDI'nin pek çok uygulaması mümkün. Çok sayıda sistemin bir araya gelmesi, saha operasyonlarının daha sağlıklı izlenmesi, raporlama ve tüm paydaşların bir araya gelecekleri bir platform olarak GEODI ve MOBIDI eşsiz çözümler sunar.

Sanayi
sektor

Çözümlerimiz ile tesisinizin üretim, yönetim, satış, tedarik ve diğer tüm faaliyeti içinde oluşan bilgi ve belgeyi tek noktadan yönetebilirsiniz. Yapay zeka temelli yeni nesil uygulamalarımız bir kaç gün içinde uygulamaya hazır hale gelecek ve süreçlerinizi hızlandıracaktır.

Detaylar için ürün özellikleri ve blog yazılarımızı inceleyebilirsiniz.

İnşaat
sektor

Günlük faaliyet raporlarınızı kolayca alabileceğiniz, Proje ve doküman arşivinizi otomatik yönetebileceğiniz, öğrenmesi ve erişmesi kolay çözümler sunuyoruz. En üst yönetimden sahada çalışanlara kadar herkesin bilgiye erişimini kolaylaştırıyoruz.

Diğer Sektörler
sektor

Sunduğumuz çözümlerle hem farklı sektörlerin farklı ihtiyaçlarını karşılıyoruz, hem de doğa gezginleri, araştırmacılar ve vatandaşlar için bireysel çözümler sunuyoruz. Sektörünüze ya da bireysel ihtiyaçlarınıza uygun çözümlere ve kullanım alanlarına dair detaylı bilgi için lütfen bizimle iletişime geçiniz.