Dece Yazılım

Dijital Dönüşüm

Dijital Dönüşüm için ihtiyaç duyulan en temel konularda özgün çözümler üretiyoruz. Kurumsal Arama, Mobil Ekip Yönetimi, Doküman Arşivi, CBS Destekli Arşiv, Ortak Çalışma Platformu, Sosyal Medya İzleme, Yüz Tanıma

Thank you! Your submission has been received!
Oops! Something went wrong while submitting the form.
Kurumsal Arama Çözümü
çözüm

Günümüzün hızla dijitalleşen dünyasında Kurumsal Arama ile kurumunuzun veya firmanızın bütün verilerine tek noktadan yetkiler dahilinde erişebilirsiniz. GEODI Kurumsal Arama çözümü, dosyalar, Veri tabanları, Arşivler, Faturalar, Faxlar, Gelen e-postalar ve daha fazlasını aynı anda arar. Böylece ihtiyaç duyduğunuz anda ve yerde veriye erişiminizi kolaylaştırarak bütün süreçlerinizi hızlandırır.

GEODI yapısal ve yapısal olmayan 200+ farklı formatı tek bir noktada birleştirir.

Dijital Arşiv Çözümü
çözüm

Taranmış evrakları doğrudan tanır, OCR yapar, içeriğinden aranabilir hale getirir. Arşivinizi daha hızlı ve daha ucuza kurarsınız.

Yapay zeka sayesinde künye bilgisi gerektirmez, metinleri otomatik sınıflar, değişikliklerden sizi haberdar eder, belgelerin kopya ve benzerlerini bulur, belgeleri başka yazılıma ihtiyaç duymadan görüntüler, görüntülerden arama yapabilir.

İsteğe bağlı olarak video ve fotoğraflardan yüz tanıma gibi eklentilerle arşivininiz daha da değerli hale getirebilirsiniz.

Belediyeler
sektor , proje

Ürünlerimiz, yenilikçi tasarımları ile Doküman Arşivi, CBS Destekli Otomatik İmar Arşivi, Basın Yayın Arşivi, Genel CBS entegrasyonu, Coğrafi Arşiv, Mobil Ekiplerin Yönetimi, Şikayetlerin Haritası, Faaliyetlerin Haritası, Sahadan Veri Toplama, Anket ve Farklı Veri Tabanlarının bir araya gelmesi, tek noktadan erişim gibi pek çok işi otomatik hale getiriyor.

Etkileşimli Dokümantasyon
çözüm , proje

Günümüzün karmaşıklaşan cihazları için eğitim ve dokümantasyona ulaşım önemli sorunlar arasında. Bir fabrika, bir okul veya bir sürecin eğitimi ve dokümantasyonu için GEODI etkileşimli Dokümantasyon özelliklerini kullanabilirsiniz. Aradığınız çözüme hemen yarın ulaşabilirsiniz. GEODI eldeki verileri olduğu gibi kullanır.

Mobil Ekip Yönetimi
çözüm

Mobil ekiplerin yönetimi, izlenmesi ve ofis bağlantıları için otomatik ve esnek çözümler sunuyoruz. Esnek form tasarımı, güçlü rapor altyapısı ile var olan sistemlere entegrasyon dahil pek çok ihtiyacı doğrudan karşılayabiliyorsunuz. Mobil ekiplerin topladığı fotoğraf, ses ve diğer bilgilerin doğrudan değerlendirebiliceğiniz gibi CRM, ERP, GIS sistemlerine de aktarabilirsiniz.

Büyük Veri Analitiği
çözüm

Büyük veri artık hepimizin meselesi. Sadece hacim değil, çeşitlilik de zorluyor. GEODI sizi büyük verinin pek çok probleminden kurtarır ve ana amacınıza odaklanmanızı sağlar. İşleyen ve pratik çözümler sunuyoruz.

Hukuk
sektor , proje

Bilgiye erişimi kolaylaştırmanın yanında veri analitiği imkanları da arıyorsanız GEODI Discovery tam sizin için. GEODI; yöneticiler, avukatlar, müvekkiller, bilirkişiler ve sekreterya ortak kullanabileceği Yeni Nesil Bilgi ve Belge Yönetim Platformudur.

Yüz Tanıma
çözüm

Fotoğraf ve Videolardan yüz tanıma ihtiyacınızı yüksek doğruluklar karşılıyoruz. Kaynak veriler otomatik olarak işleniyor ve tanınan yüzler hangi aralıkta görünüyorsa işaretleniyor.  İstihbarat veya Medya arşiviniz veya biyometrik amaçlarla kullanabilirsiniz.

KVKK
proje

KVKK veya 6698 Sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu kurumlara ve firmalara önemli sorumluluklar yüklüyor. Firmalar bu konuda nasıl önemler alacağını tam olarak kestirebilmiş değil.

  • Hangi dokümanı koruyacağımızı biliyor muyuz?
  • Dokümanların basit kopyalama ile çoğalmasını nasıl engelleriz?
  • Kişisel veri içeren bir dokümanı hemen tanıyabilir miyiz?
  • Bu dokümanları paylaşırken anonimleştirme gibi imkanlar olabilir mi?

gibi soruların yanıtı GEODI Akıllı İçerik Yönetim ve Arşiv çözümünde gizli. GEODI sadece süreçlerin yönetimi değil aynı zamanda eDiscovery özellikleri ile kişisel verilerin keşfini de yapıyor.

Yetenek Envanteri
çözüm

Pek çok kurum ve kuruluş çok ihtiyaç duymalarına rağmen yetenek envanterlerini sürdürmekte zorlanıyor. Sebeplerin başında veri giriş ve bilginin standartlaşmasındaki zorluklar geliyor. GEODI tasarım özellikleri ve yapay zeka'sı ile bu zorlukları kolayca aşıyor.

GEODI ile firma envanteriniz, proje envanterinizi veya personel envanterlerini'zi oluşturun ve ihtiyaç anında en doğru kaynakları hızlıca bulun.

Yol Bakım Onarım ve Envanter Çözümleri
çözüm

GEODI ve MOBIDI Çözümleri ile kara ve demiryollarında, boru hatlarında trafik işaretlerinin coğrafi envanterinin otomatik oluşturulmasından, CAD projelerin arşivlenmesi ve haritada yerini otomatik bulmasına ve mobil arıza ve bakım ekiplerinin yönetilmesine kadar çözümler bulacaksınız.

Kampüs Bilgi Sistemi
çözüm

Bir üniversite, endüstriyel tesis, fabrika veya tatil köyü için GEODI ile kampüs bilgi sistemi oluşturmak çok kolay. Elde mevcut verileri olduğu gibi kullanan bu çözüm bilgiye bakışınızı kökünden değiştirecek.

Turizm Haritaları
çözüm, proje

Turizm haritaları önemli olduğu kadar çok fazla bilgi içerme potansiyeline sahipler. Çok farklı doküman, coğrafi veri oluşturmanın maliyetleri pek çok projeyi engelliyor. GEODI ile yapısal olmayan verileri doğrudan kullanıp harita oluşturmak çok kolay.

CBS/GIS entegrasyonu
çözüm

GEODI yeni nesil bir GIS yazılımıdır. Klasik GIS'lerden farklı olarak tamamen yapısal olmayan verileri üzerinde çalışır. Bu özelliği sayesinde var olan GIS yazılımlarınız ile yapısal olmayan veriler arasında köprü olur.

GEODI ile BIM
çözüm

GEODI BIM ile dokümanlar ve çizimleri bir arada görün, ekibinizle paylaşın, sahada istediğiniz bilgiye erişin. Hemen sorun, cevap alın. Sorunları anında kaydedin. Verimliliği en üst düzeye çıkarın!

Diğer Sektörler
sektor

Sunduğumuz çözümlerle hem farklı sektörlerin farklı ihtiyaçlarını karşılıyoruz, hem de doğa gezginleri, araştırmacılar ve vatandaşlar için bireysel çözümler sunuyoruz. Sektörünüze ya da bireysel ihtiyaçlarınıza uygun çözümlere ve kullanım alanlarına dair detaylı bilgi için lütfen bizimle iletişime geçiniz.

Dece Yazılım