Geri
Sahada işi olan herkes için MOBIDI!

Sahada işi olan herkes için MOBIDI!

11/19/2021
4
Dakika
Minute

Low-code yazılım geliştirme veya kodlama yapmadan uygulamalarınızı geliştirmenizi sağlar. Temel bilgisayar bilgisi olan herhangi bir kişi form, rapor veya bir iş süreci tasarlayabilir.

Low-code, ihtiyaçları daha hızlı karşılamanızı sağlar. Değişen ihtiyaçlara kolayca uyum sağlamanızı sağlar. Geliştirme maliyetlerinizi önemli oranda azatmanızı sağlar. Ve uygulamaların her zaman belli bir kalitenin üzerinde olmasını sağlar.

MOBIDI böyle bir platform ve Keşif, Servis, Güvenlik, Teslimat, Anket ve daha fazlasını tek bir platformda çözüyor. MOBIDI pek çok kullanıcıda çok farklı ihtiyaçları çözüyor. Sağlam, test edilmiş ve dakikalar içinde kullanıma hazır olan bir platform.

MOBIDI’yi satınalma, kiralama veya bulut(SaaS) olarak kullanabilirsiniz.  Denemek isterseniz http://mobidi.com  adresinden ücretsiz 15 günlük deneme üyeliğini hemen başlatabilirsiniz.

DECE-STORE MOBIDI’nin önemli bir parçası. DECE-STORE üzerinde çok farklı ihtiyaçlara yanıt veren form, rapor ve kurallar yer alıyor. MOBIDI’ye başladığınız an bu kaynaklar ücretsiz sunuluyor. Belgeleme, Güvenlik veya Anket gibi İhtiyaçlara göre formlar var. Ya da inşaat, belediye, özel sektör, temizlik gibi sektörlere göre de seçenekler sunuluyor.

DECE-STORE ile başlayıp geliştirmeye devam edebilirsiniz. MOBIDI’nin zengin form tasarım özellikleri sayesinde kdv, indirim, toplamlar gibi hesaplamaları otomatik hale getirebilir, akıllı görevlendirme ile kullanıcıların işlerini kolaylaşitırabilirsiniz.

MOBIDI’nin mobil uygulaması tek. Google Play, Huawei AppGalery  veya AppStore’dan uygulamayı indiriyorsunuz. Eğer bir lisansınız varsa formlar geliyor ve veri toplamaya hemen başlıyorsunuz.

Toplanan veriler anında merkezde analiz edilmeye başlıyor. Yapılan işlerin grafiğini, haritaları, işyükünü, iş takvimini, biten işleri ve bitmeyen işleri paneller ile kolayca görüyorsunuz. Low-code özellikler burası için de geçerli, kendi panellerinizi oluşturabilirsiniz.

Paneller işleri izlemenizi ve gerektiği anda müdehale etmenizi kolaylaştırıyor. Dilediğiniz kullanıcıya veya gruba mesaj atabiliyorsunuz.

MOBIDI BYOD (Kendi telefonunu Kullan) yöntemine çok uygun. Bu sayede maliyetleriniz azalıyor, kullanıcıların ek bir cihaz taşıması gerekmiyor.

Bilgilendirme veya notifikasyon MOBIDI’nin diğer önemli çözelliği. Acil  kodlu bir kayıt geldiği zaman bana SMS gönder gibi kurallar tanımlayabilirsiniz. Bu yetenekler de low-code.

MOBIDI başta veri tabanları, web servisleri ile de entegre. Toplanan verileri farklı bir veri tabanına ekleyebilirsiniz. Zapier gibi özellikle ile binlerce uygulamaya bağlanabilirsiniz.

MOBIDI sayesinde onlarca ayrı uygulamayı tek çözüm içinde birleştirebilirsiniz. Yazılım maliyetleriniz düşer, eğitim ihityaçları azalır, low-code sayesinde değişen ihtiyaçlara daha hızlı uyum sağlarsınız.

MOBIDI’li günler diliyoruz.

MOBIDI - Mobil Ekip Yönetim Uygulaması

MOBIDI - DECE Software

İlginizi Çekebilecek Başlıklar