Geri
Videolar ile Sahada zaman kazanın

Videolar ile Sahada zaman kazanın

10/14/2021
4
Dakika
Minute

Belediye, tesis, fabrika, boru hattı veya şantiye gibi geniş bir alandan sorumluysanız; sahayı incelemenin, güvenlik denetimi yapmanın veya servis vermenin ne kadar zahmetli ve masraflı bir iş olduğunu bilirsiniz.

GEODI geleneksel yöntemlere olan farkını burada da gösteriyor ve bu işi videolar sayesinde basitleştiriyor.

GEODI 360; araç veya personelin taşıdığı kameralardan alınan görüntüler ile sahayı ofise taşır. Sahada daha az personel ve zaman ile daha kapsamlı iş yapmanızı sağlar, tesis yönetimini kolaylaştır.

Ofis personeli videolar üzerinde bozuklukları veya denetim sonuçlarını işaretler, GEODI bunları haritada bir noktaya ve gerekenleri iş emri haline getirir. Bu yöntemle bir Alt yükleniciyi kendisinin çektiği video ile denetleyebilirsiniz. GEODI 360 video çekilen güzergahı haritada gösterir. Böylece kapsamı da görürsünüz, eksik yerleri yeniden istersiniz. Aynı konuma ait eski görüntülerin karşılaştırılması ile proje ilerlemesini çok daha kolay izlersiniz. Böylece saha etkinliğiniz artar, coğrafi bilgi sisteminiz güncel kalır ve sahada geçen zaman kısalır.    

Videoları istediğiniz sıklıkta güncelleyebilirsiniz. Dilerseniz her saat, her gün veya gerektiği zaman güncelleyebilirsiniz.

GEODI ImagePro eklentisi ile bazı işleri otomatik hale getirebilirsiniz. ImagePro yeterince örnek verirseniz tanınmasını istediğiniz durumları öğrenebilir.  

Videoların alınması sizin için ek maliyet getirmez. Sahada rutin görevde olan araçları kullanmanız yeterli olacaktır. Araç kameraları oldukça uygun rakamlıdır.  

Videolar aynı zamanda GEODI 360 ile kolayca eriştiğiniz önemli bir arşiviniz olacaktır. Haritada bir yere tıklayın ve başlangıçtan bu yana bütün değişimi görün. Bir yol bozukluğunun ne zaman oluştuğunu, geçmiş bozulukların ne zaman düzeldiğini, kayıp bir trafik işaretinin ne zaman yok olduğunu görün.

Kalıcılığın bir diğer faydası da aynı yere tekrar tekrar bakabilmektir. Sahada denetimi yapan personel bir kez geçer ve hata yapabilir. Ama video kalır.

Güvenlik personeli rutin denetimlerinde video çekebilir ve bu size çok daha geniş bir güvenlik sağlar. Olası riskli durumların farklı gözlerle ortaya çıkmasını sağlar ve iş yeri güvenliğini güçlendirir.

GEODI 360, MOBIDI veya diğer sahadan veri toplama yazılımları ile birlikte de çalışır. GEODI bütün verileri bir araya getirecektir.

Daha fazla bilgi almak için görüşme takvimini hemen oluşturun  

Sevgilerimizle

İlginizi Çekebilecek Başlıklar