Geri
MOBIDI Başarı Hikayesi: Royal Asansör

MOBIDI Başarı Hikayesi: Royal Asansör

6/24/2022
3
Dakika
Minute

MOBIDI ile yapılan işler zaman ve konum bilgisi ile belgelenir, ofis ile iletişimde yaşanan karışıklıklar azalır. Envanter toplama, CRM, denetim, bakım ve anket gibi süreçler dijitalleşir.

Referanslarımız arasında yer alan Royal Asansör, sahada iş takibi ve ekip yönetimini bir süredir MOBIDI ile yürütüyor. Royal Asansör gözünden MOBIDI’yi sorduğumuzda bizlere şu sözlerle aktarıyorlar:

“Royal Asansör olarak MOBIDI ürününü kullanıyoruz ve çok memnunuz. DECE’nin bütün ürünleri yaratıcılık uyandırıyor ekibimizde.
MOBIDI ürününü DECE ekibi tarafından güzel bir sunum ile dinledikten sonra iş akış süreçlerimize verimli olabileceğinin kararını verip kısa bir sürede kullanmaya başladık. MOBIDI’yi asansör bakım bölümümüzde kullanıyoruz, klasik form yöntemini 2 gün gibi kısa bir sürede kaldırdık. Yapılan işlemler eş zamanlı olarak koordinasyon birimine iletilebilmekte. Klasik form yönteminde(basılı kağıt) kaybolma veya sahada ekibinin yanında form bulunmaması gibi iş akışını kötü etkileyecek faktörler kısa sürede ortadan kaldırıldı. Aynı zamanda MOBIDI programının Sosyal Sorumluluk çerçevesinde kağıt kullanımımızı %80 oranında azaltmamıza da yardımı bulunmaktadır.

DECE ekibi çok dinamik ve güncel. Takip yetenekleri çok yüksek düzeyde. Siz kendilerinden bir istekte bulunmasanız dahi, işinizi ve sizi takip ederler. Aylık olarak taleplerinizi sorar ve değerlendirirler. MOBIDI e-iş süreçlerine geçebilmeniz adına büyük kolaylıklar sağlamaktadır. Ekipmanlara ve sunuculara ihtiyacınız olmadan çok kısa sürelerde entegre olabilirsiniz. Cep telefonu aracılığıyla oranlama ve strateji kararları verebilecek noktaya gelmeniz için MOBIDI'yi sektör ihtiyaçlarınıza göre düzenlemeniz yeterli.”

Siz de Mobil Ekip Süreçlerinizi dijitale geçirmek için hemen randevu oluşturun.

Bilgi almak için görüşme takvimini hemen oluşturun

İlginizi Çekebilecek Başlıklar