Geri
GEODI-QR ile Sesli Rehber ve Etkileşimli Belge Erişimi

GEODI-QR ile Sesli Rehber ve Etkileşimli Belge Erişimi

11/19/2021
2
Dakika
Minute

GEODI yeteneklerine ulaşabileceğiniz bir Mobil Uygulama zaten vardı. Artık alternatif bir mobil uygulama daha var ve sadece bir QRCode okutarak istediğiniz belgelere erişebiliyorsunuz.

Bu uygulama Müze Ziyaretçilerine, İnşaat Şantiyelerinde, Tesislerde, veya Fabrikalarda büyük kolaylık sağlıyor.

Örneğin Müzeler için GEODI veya GAMOS kullanımında eserler hakkındaki bilgilere erişim için artık Sesli Rehber Sistemlerine gerek kalmıyor. Bu uygulama ile ziyaretçiler kendi telefonlarını kullanabilirler. Daha hijyenik olmanın yanında rakamlar ile uğraşmaya da gerek kalmıyor.

Bu uygulama bir sesli rehber ama ses yoksa diğer bilgileri paylaşıyor. Ses kayıtları daha sonra isterseniz oluşturulabilir. Bu şekilde içerik hazırlayanlar için kolaylık sağlamayı amaçladık.

İçerik oluşturucuların sevecekleri en önemli özelliklerden birisi de GEODI’nin eldeki veriyi olduğu gibi kullanması olacak. Fotoğraf, Video, Ses, Web sayfası veya PDF elinizde ne varsa kullanabilirsiniz.

Bu uygulama tesislerde veya fabrikalarda elektrik panosu veya bir taşınmazın bilgilerine erişmek için de kullanılır. Personelin sahadayken,  ihtiyaç duyduğu teknik dokümanlara, şikayetlere, en son e-posta veya yazışmalara ulaşması iş süreçlerinizi hızlandırır, hataları azaltır. GEODI’nin akıllı ilişkilendirme yetenekleri sayesinde elinizdeki verileri doğrudan kullanırsınız. Bu sayede hemen yarın başlayabilirsiniz.

GEODI-QR uygulamasını AppStore veya Google Play’den ücretsiz indirebilirsiniz. GEODI-QR bütün GAMOS ve GEODI sunucuları için çalışacaktır. Saha’da QRCode etiketlerinin nasıl oluşturulacağını lütfen teknik ekiplerimize danışınız.

Geliştiriciler için de bir not düşelim. Uygulama flutter ve GEODI API kullanılarak oluşturuldu. Siz de GEODI üzerinde ihtiyaçlarınıza uygun özelleşmiş mobil uygulamalar geliştirebilirsiniz.

Sevgilerle

İlginizi Çekebilecek Başlıklar