Geri
Başarı Hikayesi: Beykoz Kundura

Başarı Hikayesi: Beykoz Kundura

7/19/2022
3
Dakika
Minute

Günümüzde değerli içeriklerimizi bir yerde tutmak ve kolay ulaşım sağlamak bir sorun haline gelmiş durumda. Hayatımızın her alanına nüfuz etmiş teknoloji ise bize bu konuda da yardımcı olmakta.

Sunduğumuz çözümlerden biri olan GAMOS ile değerli içeriklerinizi dijital ortama taşıyarak sürdürülebilir bir sistem oluşturmanızı sağlıyoruz. Beykoz Kundura, içeriklerini dijital ortama taşıyarak arşiv ve envanter yönetimini GAMOS ile sürdürmekte.

Kültür mirasının gelecek nesillere aktarılmasında önemli bir rolü olan Beykoz Kundura, GAMOS’u şu sözlerle anlatıyor:

“GAMOS, kurumumuzun envanter ve arşiv yönetim sistemi ihtiyacını karşılamakta. Arşiv ve envantere dair pek çok senaryoya cevap veren, kurum içi kullanımı kolay, araştırmacı dostu, ara yüzü kafa karıştırmayan ve amacına hizmet eden kullanışlı bir ürün.

Kültür mirasının aktarılmasında görev alan bizlerin dijital ortamda da bunu kolaylıkla sağladığını ve bu sayede arşive erişimin de artacağını ifade edebilirim.

Satın alma ve kurulum aşamalarında, ayrıca ürün eğitimi konusunda her zaman birebir destek oldukları için DECE Yazılım’a teşekkür ederiz.”

Sizlerde Beykoz Kundura örneğinde olduğu gibi değerli içeriklerinizi dijital ortama taşıyarak farklı içerik türlerine adapte olabilen, sürdürülebilir ve daha erişilebilir olmasını sağlayabilirsiniz.

Bilgi almak için görüşme takvimini hemen oluşturun

İlginizi Çekebilecek Başlıklar