Ankara Üniversitesi ve DECE Yazılım İş Birliği Kararı Aldı

Bilgi ve Belge Yönetiminin Yeni Biçimi GEODI artık Ankara Üniversitesi'nde. Dil, Tarih ve Coğrafya Fakültesi'nde, GEODI ders olarak okutulacak, eğitim ve araştırmalarda kullanılacak.

February 1, 2018
“Belediyem Ne Yapıyor Projesi” ile Aksaray Belediyesi'nde Yeni Bir Dönem

Belediyenin tüm faaliyetlerini GEODI ve MOBIDI entegrasyonuyla harita üzerinde gösteren projeyle Aksaray halkı Belediye websitesinden Belediye hizmetlerini denetleyebiliyor. Vatandaş, websitesinde açılan GEODI ekranında tüm hizmet ve faaliyetleri harita üzerinde görüyor, büyük resmin içerisinde ilgisini çeken projeyi ve proje ayrıntılarını inceleyebiliyor, proje durumunu gözlemleyip tüm faaliyetler hakkında doğru bilgi sahibi oluyor.

January 19, 2018
Aksaray Günebakan Projesi’ne Yoğun İlgi!

Aksaray’da GEODI ile bir ilk daha. Günebakan Projesi’ne tüm vatandaşlar yoğun ilgi gösteriyor. Günebakan Projesi ile Aksaray marka şehir olma yolunda.

January 11, 2018
Kayseri, GEODI ile Çok Mutlu!

Kısa bir süre önce GEODI kullanmaya başlayan belediyedeki gelişmeleri izlemek ve GEODI hakkında görüşlerini almak için Bilgi İşlem Daire Başkanı Emre YAYLAGÜL ile kısa bir röportaj yaptık.

January 22, 2018
Ordu Büyükşehir Belediyesi, GEODI Ve MOBIDI'yi Çok Sevdi

Ordu Büyükşehir Belediyesi'nin tüm birimleri GEODI ve MOBIDI'yi tercih etti. Eğitimlerini tamamlayıp sertifikalarını alan Ordu Belediyesi çalışanları GEODI kullanıcıları arasında yerini aldı.

November 1, 2017
Kayseri de GEODI'yi Tercih Etti!

Kayseri Büyükşehir Belediyesi de GEODI kullanıcıları arasına katıldı.

July 25, 2017
Aksaray Belediyesi de GEODI ve MOBIDI'yi Tercih Etti!

Aksaray Belediyesinin tüm birimleri, bilgi ve belge yönetiminin yeni biçimi olan GEODI'yi kullanıyor

October 14, 2017
Tepe Servis MOBIDI ile Daha Mutlu

Bazı büyük bankalar, ATM’lerinin temizliğinde Tepe Servis ile çalışıyor. Ülkemizin seçkin firmalarından Tepe Servis bu konuda alanda geniş bir ekibi yönetiyor. Tepe Servis, ATM temizlik hizmetlerini kolaylaştırmak için MOBIDI'yi seçti.

March 31, 2017
GEODI 5 Yayınlandı!

GEODI'yi sürekli geliştirme taahhüdümüzün arkasındayız. Temmuz 2016 içinde GEODI 4.0'ı duyurmuştuk. 6 ay içinde müthiş yenilikleri olan yeni bir sürümle yine karşınızdayız.

February 3, 2017