KAMU-BİB’e DECE Yazılım Damgası

Türkiye Bilişim Derneği Kamu Bilişim Merkezleri Yöneticileri Birliği (TBD Kamu-BİB) Kamu Bilişim Platformu 18 etkinliği, 19-22 Mayıs 2016 tarihinde Antalya Xanadu Otel’de gerçekleştirildi. DECE Yazılım A.Ş. hem sponsor hem stand kuran firma hem de panelist olarak etkinliğe damga vuran firmalar arasında yer aldı.

May 23, 2016
Akıllı Şehirler Konferansı’nda Çözümlerimizi Tanıttık

4-5 Mayıs tarihlerinde Rixos Grand Ankara'daki Uluslararası Akıllı Şehirler Konferansı'nda sergi alanında stand açan firmalar arasında yer alan DECE Yazılım A.Ş. burada çözümlerini tanıttı.

May 6, 2016
CoderDojo Türkiye’ye DECE Yazılım’dan Destek

Çocuklara ve gençlere kod yazmayı öğretme misyonu ile yola çıkan gönüllü bir oluşum olan CoderDojo Türkiye’ye vakıf olabilmeleri yönünde en büyük finansman destek DECE Yazılım A.Ş.’den geldi.

May 22, 2016
GEODI 4.0 Çıktı!

GEODI’nin yeni sürümü kullanıcılarımızın çözümümüzü daha kolay keşfetmesi için birçok yeniliği beraberinde getiriyor. Artık örnek projeler üzerinden GEODI’yi çok kısa sürede rahatlıkla tanıma ve yazılımın sunduğu avantajları görme fırsatı bulacaksınız. Kuruluma eklenen GEODI tanıtım dokümanları da işinizi oldukça kolaylaştıracak.

May 25, 2016
Klasörler, Fotoğraflar, e-Postalar Arasında Kaybolmaya Son!

Sayısal verilerin giderek arttığı günümüzde küçük veya büyük bütün işletmelerin en büyük ortak sorunlarından birisi de nitelikli bilgiye ulaşmak. Bir taraftan Word, Excel, PDF dokümanları, diğer taraftan CAD dokümanları ve elektronik postalar derken aradığımızı kısa sürede bulmak giderek zorlaşıyor.

October 6, 2016
DECE Yazılım Destekliyor, Rotasız Seyyah Dünyayı Keşfediyor!

Gezgin ve sosyal medya fenomeni Mehmet Genç’in Güney Amerika gezileri için DECE Yazılım A.Ş. sponsor oldu. Firma ayrıca, GEODI isimli özgün yazılımı ile Rotasız Seyyah’ın gezi notlarını interaktif haritaya taşıyarak yazılım desteği de sağladı. Ayrıca, Rotasız Seyyah Yol Hikayeleri kitabının ana sponsoru da GEODI oldu.

October 18, 2016
Akıllı Belediyecilik Zirvesi'nde DECE Rüzgarı

Belediyelere yönelik yenilikçi ve özgün çözümlerimiz GEODI ve MOBIDI'yi, 7-8 Kasım tarihleri arasında, Marmara Belediyeler Birliği tarafından İstanbul'da düzenlenen Akıllı Belediyecilik Zirvesi'nde tanıttık. Fuar süresince çok sayıda belediye başkanı, sektör temsilcisi ve katılımcı standımıza yoğun ilgi gösterdi.

November 9, 2016
Tarih ve Coğrafyayı Buluşturan Yazılım: GEODI

Yerli bir yazılım firması olan DECE Yazılım A.Ş. geliştirdiği özel bir akıllı arama motoru ile Atatürk’ün ünlü eseri Nutuk’u ve Osmanlı Tarihi’ni Türkiye’de ilk kez online haritaya aktardı. Tarihi bilgilere harita üzerinden erişmek artık mümkün.

November 10, 2016
Avrasya Kent Fuarı ve Marka Şehirler Zirvesi'ne Katıldık

Firmamız 24-27 Kasım tarihleri arasında, TÜYAP Fuar ve Kongre Merkezi'nde düzenlenen Avrasya Kent Fuarı ve Marka Şehirler Zirvesi'ne katıldı.

November 29, 2016