Belediyeler

Akıllı Şehirler için Akıllı Bilgi Yönetim Uygulamaları sunuyoruz. BelPedia belediye çözümü ile eksik bilgiye dayalı karar devri kapanıyor.

Bilgi İhtiyacının Adresi

Akıllı Şehirler için bilgiye erişim Belediye başkanı ve belediye çalışanları yanında vatandaşların da ihtiyacı. BelPedia bilgiye erişim ihtiyacını çözer, farklı uygulamalar arasında kaybolmayı engeller, karar alma süreçlerini hızlandırır.

Bilgiye Erişim Zorluklarını Aşar

Çok sayıda uygulama veri tabanı, çok fazla kaynağa dağılmış veriler, farklı standartlar veya farklı yöntemler ile üretilmiş bütün verileriniz tek noktadan sunar. Akıllı özellikleri ile yol gösterir, karar almayı hızlandırır.

BelPedia İç Portal

BelPedia iç portal belediye içi içerikleri yönetir. Arşiv, faaliyetler, çeşitli veri tabanlarında oluşan veriler sürekli indexlenir. Akıllı arama özellikleri ile ilgilendiğiniz bir belge oluşunca size bildirilir. Günlük, haftalık faaliyet raporları otomatik olarak üretilir. Belediye ekipleri birbirine yaklaşır, süreçler hızlanır.

Daha fazlası ➞

BelPedia Dış Portal

Vatandaşlara tek noktadan hizmet verilir. Belediye hizmetleri, ulaşım, turistik yerler, lokantalar, eczaneler, veya etkinlikler ayrı veri yapılarında olsalar dahi tek şekilde sunulurlar.

Daha fazlası ➞

Otomatik GIS

İçeriğiniz nasıl üretilirse üretilsin BelPedia ile daima GIS ile bağlantılıdır. Böylece önemli bir sürdürülebilirlik kazanırsınız. Afet zamanları dahil her zaman güncel bir GIS’e sahip olursunuz.

Coğrafi Çözümler ➞

AYKOME

BelPedia ile farklı kurumların zorlanmadan kullanabileceği bir AYKOME uygulaması oluşturabilirsiniz. Herkes kendi yönteminde veri girer, BelPedia bu bilgiyi servis eder.

İmar Arşivi ve GIS

BelPedia imar arşivinizi yönetmekle kalmaz, aynı zamanda GIS yetenekleri de sunar. BelPedia içeriklerdeki parsel numaralarını veya adresleri otomatik tanır ve ilişkilendirir.

Belpedia ile arşiv ➞

Mobil Ekipler

BelPedia Mobil Ekip Yönetim uygulaları ile uyumludur. Bu şekilde sahada olanlar saatlik/günlük olarak akar. Faaliyetlerin haritası, sorunların yoğunlaştığı bölgeleri erken zamanda saptar ve önlem alırsınız.

Daha fazlası ➞

Sosyal Medya

Vatandaşlardan gelen talepleri sosyal medya üzerinden alın. BelPedia mesajları okur, yorumlar ve ilgili birime yönlendirir. Hizmet kaliteniz ve vatandaş memnuniyeti artar.

Daha fazlası ➞

Sadece Videolar ile Kenti Belgeleyin

BelPedia yapay zeka ile videoları kullanarak otomatik envanter çıkartır. Benzer çözümlerin aksine yazılıma sahip olursunuz ve dilediğiniz sıklıkta veri üretirsiniz.

GEODI 360 ➞

KVKK

BelPedia bilgiye erişim yanında, keşif ihtiyaçlarını da çözer ve Belediyenizinde yer alan kişisel verilerin keşfini de sürekli olarak yapar.

Daha fazlası ➞

Referanslar