Akıllı Kurumsal İçerik Yönetimi ve Arşiv

Yapay Zeka temelli çözümlerle verinizi Keşfedin, Arayın, Sınıflandırın ve CBS ile ilişkilendirin. Esnek ve modüler lisanslama ile ihtiyacınıza uygun çözümleri oluşturun.

Akıllı Kurumsal İçerik Yönetimi ve Arşiv

Kurumsal Arama ve Arşiv

Tek noktadan iç ağınızda ve dışarıdaki bütün içerikleri yetkiler dahilinde Keşfedin, Arayın, Sınıflandırın, Arşivleyin ve CBS ile ilişkilendirin.

Kurumsal Arama ve Arşiv

İçerikler Haritada

Harita büyük resmi gösterir. GEODI her türlü veriyi harita/CBS ile ilişkilendirerek veriye anlam katar. Müşterileriniz, Faaliyetleriniz, Web Sayfanız veya Sosyal Medya içerikleri otomatik olarak haritalanır.

İçerikler Haritada

Verinizi Anlamlandırın

GEODI verinize anlam katar ve aradığınızı daha kolay bulmanızı sağlar. Farklı dokümanları birbiri ile ilişkilendirir. Akıllı Tarih Araması yapar, otomatik takvim çıkarır. Kopya ve benzer içerikleri bulur.

Verinizi Anlamlandırın

Entegrasyonlar

Kullanmak istediğiniz her türlü içeriği doğrudan kullanır. Açıkta bir veri kalmaz. Ofis dokümanları, CAD dokümanları, veri tabanları, web sayfaları, e-postalar ve daha fazlası tüketilir.

Daha fazlası

Entegrasyonlar

Ortak Çalışma

Ortak Çalışma Platformu sayesinde işler hızlanır, operasyonlar azalır. İşleri karmaşıklaştıran gereksiz e-postalar, hatalı doküman versiyonları veya izlenemeyen süreçler ortadan kalkar. GEODI doğal yoldan çalışır, kopyalarını oluşturmadan dokümanlara not alırsınız, paylaşırsınız veya ekip arkadaşlarınızı bilgilendirirsiniz.

Ortak Çalışma

Medya Arşivi

GEODI resim ve videolar içinde de arama yapabilir. Yüz ve Nesne Tanıma özellikleri ile medya arşivinize hayat verirsiniz. Aradığınız kişi, yer ve nesneyi fotoğraf  ve videolar içinde de bulursunuz.

Yüz ve Nesne Tanıma Çözümü ➞

Medya Arşivi

Sosyal Medya İzleme

GEODI Sosyal medyayı da izler. Bu şekilde itibar yönetimi, sosyal medya üzerinden talep yönetimi gibi çözümleri kurumsal içerik yönetiminiz ile bütünleştirirsiniz.

Daha fazlası ➞

Sosyal Medya İzleme

Keşif

Veriniz büyüdükçe içindeki gizli veya hassas bilgi artar ve bu bilgiyi çıkarmak zorlaşır. GEODI Discovery ile, ihtiyacınız ne olursa olsun, verinizi keşfedersiniz.

e-Keşif Çözümü ➞

Keşif

Referanslar