Akıllı Kurumsal İçerik Yönetimi ve Arşiv

Yapay Zeka temelli çözümlerle verinizi Keşfedin, Arayın, Sınıflandırın ve CBS ile ilişkilendirin.

Akıllı Kurumsal İçerik Yönetimi ve Arşiv

Kurumsal Arama ve Arşiv

Tek noktadan iç ağınızda veya dışarıdaki bütün içeriklerinizi yetkiler dahilinde Keşfedin, Arayın, Sınıflandırın, Arşivleyin ve CBS ile ilişkilendirin.

Kurumsal Arama ve Arşiv

İçerikleriniz Harita/CBS ile Birlikte

GEODI bütün verinizi CBS ile ilişkilendirir, her şeyi harita üzerinde de gösterir. Harita size büyük resmi gösterir. Yoğunluklar, Müşterileriniz, Faaliyetleriniz, Web Sayfanız veya dileğiniz veriler haritada.

İçerikleriniz Harita/CBS ile Birlikte

Verinizi Anlamlandırın

GEODI verinize anlam katar. Farklı dokümanları birbiri ile ilişkilendirir. Akıllı Tarih Araması yapar, otomatik takvim çıkarır. Kopya ve benzer içerikleri bulur, versiyonlar.

Verinizi Anlamlandırın

Entegrasyonlar

10 farklı mecra ve 200+ dosya türünü destekler. Ofis dokümanları, CAD dokümanları, veri tabanları, web sayfaları, e-postalar ve daha fazlası tüketilir, açıkta bir veri kalmaz.

Daha fazlası

Entegrasyonlar

Ortak Çalışma

Ortak çalışma platformumuz sizlere zaman ve kaynak kazandırır. Gereksiz e-postalar, anlaşılamayan işler, bir dokümanın farklı versiyonları, kopyaları ortak çalışma platformu ile yok olur. kopyalarını oluşturmadan dokümanlara not alırsınız, paylaşırsınız veya ekip arkadaşlarınızı bilgilendirirsiniz.

Ortak Çalışma

Medya Arşivi

Yüz ve Nesne Tanıma özellikleri ile medya arşivinize hayat verirsiniz. Aradığınız kişi, yer ve nesneyi fotoğraf  ve videolar içinde de bulursunuz.

Yüz ve Nesne Tanıma Çözümü ➞

Medya Arşivi

Sosyal Medya İzleme

GEODI Sosyal medyayı da izler. Bu şekilde itibar yönetimi, medya izleme, sosyal medya üzerinden talep yönetimi gibi çözümleri kurumsal içerik yönetiminiz ile bütünleştirirsiniz.

Daha fazlası ➞

Sosyal Medya İzleme

Keşif

Veriniz büyüdükçe içindeki gizli veya hassas bilgi artar ve bu bilgiyi çıkarmak zorlaşır. GEODI Discovery ile, ihtiyacınız ne olursa olsun, verinizi keşfedersiniz.

e-Keşif Çözümü ➞

Keşif

Referanslar