Profesyonel Hizmetler

Profesyonel Hizmetler

Profesyonel Hizmetler; Vakıf Pazarlama çatısı altında ülkemizin büyük bankalarına ATM temizlik hizmeti sunmaktadır.

Pandemi sürecinde önemini daha fazla anladığımız temizlik ve dezenfeksiyon konusunda günlük hayatımızda yoğun olarak kullandığımız ATM cihazları hassas ortamlardan birisidir.

Her biri ülke çapında binlerce ATM’ye sahip olan Ziraat Bankası, Halkbank ve Vakıflar Bankası gibi büyük ve yaygın bankalarımıza ATM cihazlarının periyodik olarak dezenfekte edilmesi yüzlerce personel tarafından yürütülen ciddi bir operasyondur.

Profesyonel Hizmetler ve Vakıf Pazarlama, bu çalışmaların izlenmesi, raporlanması, olası aksaklıkların tespiti için Mobidi’yi tercih etti.

Mobidi Ofis’in dashboard yeteneği ile her gün yapılan yüzlerce işlemin özet bilgileri; kullanıcı, banka, il bazında analizler grafik ve pivot tablolar halinde görüntülenebiliyor. Mobidi Ofis’in harita arayüzü ile işlemin yapıldığı konum görüntülenebiliyor, ekiplerin çalışmaları bölgesel olarak incelenebilirken performans analizleri yapılabiliyor.

Bankalardaki yetkili personeller Mobidi Ofis arayüzüne erişerek yetkilendirme altyapısı sayesinde sadece kendi ATM’leri ile ilgili yapılan çalışmaları izleyebiliyor ve raporlar alabiliyorlar.

Profesyonel Hizmetler, Mobidi ile hizmet kalitesini artırıyor, iş süreçlerinin takibi için ihtiyaç duyulan işgücünü ve dolayısıyla maliyetlerini azaltıyor.