Aksaray Belediyesi

Aksaray Belediyesi GEODI ve MOBIDI'yi pek çok iş için birlikte kullanıyor.

Günebakan Projesi: Günebakan projesi ile restoran ve fırın gibi gıda işletmelerin MOBIDI ile denetleniyor, her 3 ayda bir tekrarlanan denetimler ile süreklilik sağlanıyor ve sertifika veriliyor ve böylece vatandaşa daha sağlıklı  ürün ve hizmet sunulması sağlanıyor.  

Belediyem Ne Yapıyor?: Aksaray Belediyesi Belediyem Ne Yapıyor projesi ile saha ekiplerinin faaliyetleri vatandaşlar ile paylaşılıyor. Saha ekiplerinin günlük olarak kullandığı MOBIDI kayıtları otomatik olarak GEODI haritası üzerinde vatandaşlara sunuluyor.

Belediye Kapımda: "Belediye Kapımda Projesi" ile vatandaşların istek ve şikayetleri MOBIDI ile kayıt altına alınıyor ve MOBIDI Ofiste birleşen veriler raporlama ve analiz yetenekleri ile hangi bölgede ne tür şikayetler var göülüyor ve aynı MOBIDI ile temizlik işleri gibi benzer görevler atanabiliyor bu sayede vatandaşın memnuniyeti sağlanıyor.

Toplu Ulaşım Haritası: Basit bir excel içerik ile GEODI'nin genel yetenekleri kullanılarak ulaşım haritası oluşturuldu. GEODI'nin akıllı yenetekleri sayesinde benzer pek çok iş yapılıyor.

İnşaat Ruhsatı Projesi: Bu proje sayesinde ruhsat başvuru süreçlerinde büyük rahatlama sağlandı. GEODI Yapı denetim firmalarına açılarak belediye, vatandaş ve yüklenicinin süreçlerden ve dokümanlardan haberdar olması sağlandı.