KAMU-BİB’e DECE Yazılım Damgası

Türkiye Bilişim Derneği Kamu Bilişim Merkezleri Yöneticileri Birliği (TBD Kamu-BİB) Kamu Bilişim Platformu 18 etkinliği, 19-22 Mayıs 2016 tarihinde Antalya Xanadu Otel’de gerçekleştirildi. DECE Yazılım A.Ş. hem sponsor hem stand kuran firma hem de panelist olarak etkinliğe damga vuran firmalar arasında yer aldı.

Etkinliğin açılışında, katkılarımızdan dolayı plaketimizi TBD Yönetim Kurulu Üyesi Sayın Üveyiz Ünal Zaim tarafından firmamıza bir plaket takdim edildi. Etkinlik süresince ise sergi alanındaki standımız katılımcıların yoğun ilgisi ile karşılaştı. Satış Müdürümüz Kutlu Sagay ve Teknik Müdürümüz Hüseyin Candan tarafından stand ziyaretçilerine çözümlerimiz hakkında detaylı bilgiler aktarıldı.

21 Mayıs Cumartesi günü düzenlenen Büyük Veri Uygulamaları Paneli kapsamında ise, Teknik Müdürümüz Hüseyin Candan tarafından, “GEODI: Büyük Veride Bilgi Keşfi” başlıklı bir sunum gerçekleştirildi. Candan, örnek uygulamalar ve videolar ile GEODI'nin üstün özelliklerini paneli izleyenler ile paylaştı.