Neden Mobil Ekip ve İş Akış Çözümleri?

Mobil ekip çözümleri ve iş akış çözümlerimiz ile Saha ekipleri daha etkin çalışır, Yapılan işler zaman ve konum bilgisi ile belgelenir, Ofis ile iletişimde yaşanan karışıklıklar azalır, Envanter toplama, CRM, Denetim, Bakım ve Anket gibi işleriniz kolaylaşır. Yapılan, yapılmayan, eksik işler/şikayetler, envanter, denetimler, satış faaliyetleri, yapılan teslimatlar ve daha fazlası anlık izlenir. Günlük, haftalık veya aylık raporlanır. Aksak noktalar ortaya çıkar. Personel yetkinliği ölçülür. Hizmet memnuniyeti artar. Taşeronlarınız daha iyi ve daha sık denetlenir, Mobil ekip ve iş akış çözümlerimiz size zaman ve para kazandırır.

Neden Mobil Ekip ve İş Akış Çözümleri?

Veri Toplama, Raporlama ve Analiz

MOBIDI, Herhangi bir kodlama gerekmeden ihtiyaçlarınıza göre özelleştirebileceğiniz low-Code bir platformdur. Kendinize özel yeni formlar, raporlar, paneller, iş akışları ve entegrasyonlar oluşturabilirsiniz.

Veri Toplama, Raporlama ve Analiz

Sahadan Arşive Erişim

Ekipleriniz; sahada ihtiyaç duyabilecekleri teknik şema, şartname, veya bakım prosedürü gibi verilere mobil ortamlardan arama veya basit bir QRCode ile ulaşabilirler.

Sahadan Arşive Erişim

Video GIS

Araç içi kameralar ile topladığınız saatlik, günlük veya haftalık görüntüler otomatik işlenir ve harita ile ilişkilenir. Bu videoları belgeleme amacıyla kullanabilir, trafik işaretleri gibi bilgilerin otomatik coğrafi envanterini çıkarabilirsiniz.  Eski ve yeni görüntüleri karşılaştırabilirsiniz.

Video GIS

Farklarımız

GEODI ve MOBIDI Plaformlarının beraber çalışması ile saha ekip yönetimi için uçtan uca bir çözüm sağlanmış olur. Sahadaki ekiplerinin ofis tarafından takibi sağlanır. Sahadaki ekiplerin de ofisteki bilgilere ulaşması da sağlanır.

Farklarımız