Neden Kurumsal ve Coğrafi Arşiv?

Kurum ve kuruluşların hafızası kurumsal arşivdir. Arşiv kurumsal süreçlerin işlemesi ve yasal zorunluluk olarak gerekebilir. Sunduğumuz kurumsal arşiv çözümü yapay zeka ile tam otomatik çalışır. Metaveri(index alanı) gerektirmez.  Dosya türlerini otomatik bulur. Coğrafi verileri tanır ve arşiviniz bir CBS yazılımı haline gelir. GEODI Arşiv çözümleri ile arşivinizi kendiniz de oluşturabilirsiniz.

Neden Kurumsal ve Coğrafi Arşiv?

Ekle ve unut

GEODI Platformu arşiv çözümünde belgeyi internet browsera sürükle bırak ile eklersiniz ve gerisini yazılım çözer. Eklediğiniz belge içindeki Tarihler, Sözleşme No., isimler veya tanımladığınız diğer veriler otomatik olarak çıkarılır. Bu size her 50-100Bin belge için minimum 1 adam x yıllık tasarruf sağlar.

Ekle ve unut

Otomatik Tasnifleme

Sunduğumuz arşiv çözümü belge türlerini otomatik bulur. Dilekçeler, raporlar, izin belgeleri, kimlikler veya  tapu belgeleri yapay zeka ile otomatik tanır ve tasnifler. Arşivinizi oluştururken, %25’ten fazla zaman kazandırır.

Otomatik Tasnifleme

Yüksek Kaliteli OCR

Taranmış belgeri OCR ile otomatik olarak metne çevirir. Sayfa başı bedel gerekmez. Barcode ve QRkodlar da tanınır.

Yüksek Kaliteli OCR

İmar Arşivi

CBS yazılımından arşive veya arşivden CBS’ye erişmek isterseniz GEODI Platformu size bunu otomatik olarak sağlar. Belgeler içindeki parsel numaralarını ve mahalle bilgilerini yapay zeka ile çıkarır ve CBS ile otomatik olarak ilişkilendirir. Böylece CBS güncel kalır. Ayrı entegrasyon ve veri hizmetine gerek kalmaz. GEODI Arşiv çözümleri ile süreler kısalır, maliyetler düşer.

İmar Arşivi

Farklarımız

GEODI Platformu ile farklı ERP, MIS, CRM, Sosyal Medya gibi veri kaynaklarını da arşive dahil edebilirsiniz.

Doğal dil işleme ile metaveri çıkarma, Harita, Takvim ve Semantik arama özellikleri ile sürdürülebilir bir çözüm sunar.

KVKK uyumluluk, Veri koruma ve Veri Analiz gibi çözümleri ekleyerek yatırımınızı koruyabilirsiniz.

Karşılaştırma: GEODI ve Klasik Arşiv Çözümleri

Farklarımız