Neden GAMOS?

GAMOS ile müzenize, kurumunuza, kütüphanenize veya şehrinize ait değerli içerikleri dijital ortama taşıyın. GAMOS Yapay Zekası mevcut verilerinizi doğrudan işler. Kullanıcıya Akıllı Arama, Haritalama ve İstatistiki bilgiler sunar. Yer isimleri, Sanatçılar, Önemli Olaylar, Fotoğraf ve Videolardaki Yüzler gibi bilgileri otomatik üretir.

Neden GAMOS?

Veri Oluşturma Kolaylığı

GAMOS size veri oluşturma kolaylığı ve sürdürülebilir bir sistem sağlar. Portaliniz atıl kalmaz, yaşar. Envanter no gibi değerler otomatik oluşur. Veriler arası ilişkiler ve Harita bilgisi otomatik çıkarılır.

Veri Oluşturma Kolaylığı

Sesli Rehber

GEODI-QR uygulamasını açık ve kapalı müze alanlarında sesli rehber olarak kullanabilirsiniz. Çok daha etkin, çok daha hijyenik bir hizmet sunabilirsiniz.

Sesli Rehber

Harita

İçeriklerdeki konumsal bilgiler otomatik çıkarılır ve harita oluşturulur. Önemli yerler, konum bilgisine sahip fotoğraflar, kültür rotaları ve daha fazlası ile zengin bir harita oluşur.

Harita

Yüz ve Nesne Tanıma

GAMOS video ve fotoğraf içeriklerinde yer alan yüzler otomatik çıkarılır. Bu şekilde çok daha detaylı ve keyifli bir kullanıcı deneyimi sunulur.

Yüz ve Nesne Tanıma

Farklarımız

GAMOS kolay kurulur ve sürdürülür. Yeni içerikler gelir ve GAMOS gerisini çözer. Veriyi tek bir biçime getirmeniz gerekmez. Farklı içerik türlerine adapte olur. GAMOS ile oluşturulan portaller yaşar. İhtiyaç duyarsanız, uzman çözüm ortaklarımız sizlere danışmanlık konusunda da destek verecektir.

Yüz ve nesne tanıma gibi araçlarla birlikte çalışır. Çok daha iyi bir kullanıcı deneyimi sunar. Sesli rehber olarak çalışabilir.

Farklarımız