Geliştiriciler

GEODI ve MOBIDI engine ile yazılımlarınıza Yapay Zeka ile Kurumsal Arama, Veri Keşfi, CBS, Arşiv, Mobil ekip Yönetimi, Veri Koruma, Yüz Tanıma, Nesne Tanıma ekleyin.

Geliştiriciler

Başarı Hikayesi : Lawyer Team

GEODI birlikteliği ile 2000+ Avukatlık bürosunda çalışan Lawyer Team gelişmiş arama yetenekleri ve akıllı özellikler kazandı. Yapılan entegrasyon ile Lawyer Team içinden başlayan arama işlemleri GEODI üzerinde gösteriliyor. GEODI ile bulunan sonuçlar ile Lawyer Team’e geri dönülüyor ve işlem devam ediyor. GEODI sayesinde Lawyer Team bütünleşik arama yeteneği yanında merkezi bir mevzuat sunucusuna da sahip oldu.

Başarı Hikayesi : Lawyer Team

Başarı Hikayesi : GAMOS

Müze, Arşiv ve Kütüphaneler için GEODI üzerinde bir uygulama geliştirildi. Bu uygulama Yapay Zeka temelli veri çıkarım ve zengin gösterim seçeneklerine sahip.

Başarı Hikayesi : GAMOS

Bir kaç Uygulama Alanı

GEODI ve MOBIDI üzerinde çok çeşitli İçerik Yönetim Yazılımları, Mobil Ekip Yönetim yazılımları geliştirebilirsiniz. Yapay Zeka temelli tasarım ve sağlam altyapı güçlü bir başlangıç sağlar, uygulamanızı çok daha kısa zamanda ve hatasız gerçeklemenize yardımcı olur.

Uygulamalarınıza, Otomatik Veri Çıkarım Araçları, GIS ile Entegrasyon, Verilere Tek Noktadan Erişim, Sosyal Medya, İçerik Sınıflama, Yüz Tanıma, Görüntü Tanıma ve Duygu Analizi yetenekleri hemen ekleyebilirsiniz.

Bir kaç Uygulama Alanı

GEODI API Dokümantasyonu

API Dokümantasyonu ve Örnek kodlar için <developers.dece.com.tr>

GEODI API Dokümantasyonu

Referanslar