e-Keşif

Yapay Zeka ile Veri Keşfi sizi uzun okuma ve değerlendirme sürecinden kurtarır. Kişiler, Tarihler, Sözleşmeler veya Satınalmalar arasındaki ilişkileri gösterir.

e-Keşif

Aradığımız Şey İlişkiler

Yazılım otomatik olarak belgelerde adı geçen kişileri, firmaları, tarihleri, yer isimlerini, sözleşme türlerini çıkarır. Tek tek yıllar sürecek bir araştırmayı saatlere indirebilir. Çıkarılan bilgiler arasındaki ilişkiler ortaya koyar. Bir kişi ile ilgili tarihler, bir tarih ve kişi ile ilgili firmalar, yerler ortaya koyar. Aradığınızı bulur, araştırmanızı derinleştirirsiniz.

Aradığımız Şey İlişkiler

Ne Tür Veriler?

Keşif için elde var olan bütün veriler kullanılır. Dosyalar, veri tabanları, e-posta hesapları, sosyal medya mesajları, kişisel bilgisayarlara yayılmış bilgiler ayrım gözetilmeksizin tümü kullanılır.

Ne Tür Veriler?

Kimler kullanabilir?

Hukukçular, bağımsız denetimciler, araştırmacılar, müfettişler, savcılar, stratejistler, haberciler, istihbaratçılar ve yöneticiler...

Kimler kullanabilir?

Yüz ve nesne tanıma

Video ve fotoğraflarda yer alan kişiler, arka plandaki boğaz köprüsü gibi bilgiler de otomatik olarak bulunur ve diğer bilgiler ile ilişkilendirilir.

Yüz ve Nesne Tanıma Çözümü ➞

Yüz ve nesne tanıma

Bir Örnek Proje

Açık kaynak verilerden derlediğimiz bir ortam oluşturduk. Bu veriler üzerinden bir kaç sorgu “lpg” ile ilgili ilginç sonuçları ortaya koyacak. Benzer sonuçlara kendi verileriniz ile ulaşabilirsiniz. Yazılım firmanıza ait ağda çalışır ve sadece sizin verileriniz kullanır.

Örnek Proje Çözümü ➞

Bir Örnek Proje

Referanslar