Etkileşimli Dokümantasyon

Etkileşimli Dokümantasyon ile kolayca öğrenin ve öğretin. Bilgiye erişimi eğlenceli hale getirin.

Günümüzün karmaşıklaşan cihazları için eğitim ve dokümantasyona ulaşım önemli sorunlar arasında. Bir fabrika, bir okul veya bir sürecin eğitimi ve dokümantasyonu için GEODI Etkileşimli Dokümantasyon özelliklerini kullanabilirsiniz. Aradığınız çözüme hemen yarın ulaşabilirsiniz. GEODI eldeki verileri olduğu gibi kullanır.

Dijital Dönüşüm

Kurumsal Arama Çözümü

Günümüzün hızla dijitalleşen dünyasında Kurumsal Arama ile kurumunuzun veya firmanızın bütün verilerine tek noktadan yetkiler dahilinde erişebilirsiniz. GEODI Kurumsal Arama Çözümü, dosyalar, Veri tabanları, Arşivler, Faturalar, Faxlar, Gelen e-postalar ve daha fazlasını aynı anda arar. Böylece ihtiyaç duyduğunuz anda ve yerde veriye erişiminizi kolaylaştırarak bütün süreçlerinizi hızlandırır.

GEODI yapısal ve yapısal olmayan 200+ farklı formatı tek bir noktada birleştirir.

Daha Fazla..

Dijital Arşiv

Taranmış evrakları doğrudan tanır, OCR yapar, içeriğinden aranabilir hale getirir. Arşivinizi daha hızlı ve daha ucuza kurarsınız.

Yapay zeka sayesinde künye bilgisi gerektirmez, metinleri otomatik sınıflar, değişikliklerden sizi haberdar eder, belgelerin kopya ve benzerlerini bulur, belgeleri başka yazılıma ihtiyaç duymadan görüntüler, görüntülerden arama yapabilir.

İsteğe bağlı olarak video ve fotoğraflardan yüz tanıma gibi eklentilerle arşiviniz daha da değerli hale getirebilirsiniz.

Daha Fazla..

Belediyeler

Ürünlerimiz, yenilikçi tasarımları ile Doküman Arşivi, CBS Destekli Otomatik İmar Arşivi, Basın Yayın Arşivi, Genel CBS entegrasyonu, Coğrafi Arşiv, Mobil Ekiplerin Yönetimi, Şikayetlerin Haritası, Faaliyetlerin Haritası, Sahadan Veri Toplama, Anket ve Farklı Veri Tabanlarının bir araya gelmesi, tek noktadan erişim gibi pek çok işi otomatik hale getiriyor.

Daha Fazla..

Etkileşimli Dokümantasyon

Günümüzün karmaşıklaşan cihazları için eğitim ve dokümantasyona ulaşım önemli sorunlar arasında. Bir fabrika, bir okul veya bir sürecin eğitimi ve dokümantasyonu için GEODI Etkileşimli Dokümantasyon özelliklerini kullanabilirsiniz. Aradığınız çözüme hemen yarın ulaşabilirsiniz. GEODI eldeki verileri olduğu gibi kullanır.

Daha Fazla..

Mobil Ekip Yönetimi

Mobil ekiplerin yönetimi, izlenmesi ve ofis bağlantıları için otomatik ve esnek çözümler sunuyoruz. Esnek form tasarımı, güçlü rapor altyapısı ile var olan sistemlere entegrasyon dahil pek çok ihtiyacı doğrudan karşılayabiliyorsunuz. Mobil ekiplerinizin topladığı fotoğraf, ses ve diğer bilgileri doğrudan değerlendirebiliceğiniz gibi CRM, ERP, GIS sistemlerine de aktarabilirsiniz.

Daha Fazla..

Büyük Veri Analitiği

Büyük veri artık hepimizin meselesi. Sadece hacim değil, çeşitlilik de zorluyor. GEODI sizi büyük verinin pek çok probleminden kurtarır ve ana amacınıza odaklanmanızı sağlar. İşleyen ve pratik çözümler sunuyoruz.

GEODI ile;

  • Verilerinizi Haritalandırın
  • Verilerinizden Takvim Üretin
  • Verilerinizin İstatistiğini Çıkartın
  • Verilerinizin İlişkilerini Çıkartın
  • Verilerinizi Raporlayın

Daha Fazla..

Hukuk

Bilgiye erişimi kolaylaştırmanın yanında veri analitiği imkanları da arıyorsanız GEODI Discovery tam sizin için.

GEODI; yöneticiler, avukatlar, müvekkiller, bilirkişiler ve sekreterya ortak kullanabileceği Yeni Nesil Bilgi ve Belge Yönetim Platformudur.

Daha Fazla..

Yüz Tanıma

Fotoğraf ve Videolardan yüz tanıma ihtiyacınızı yüksek doğruluklar karşılıyoruz.

Kaynak veriler otomatik olarak işleniyor ve tanınan yüzler hangi aralıkta görünüyorsa işaretleniyor.  

İstihbarat veya Medya arşiviniz veya biyometrik amaçlarla kullanabilirsiniz.

Daha Fazla..

KVKK

KVKK veya 6698 Sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu kurumlara ve firmalara önemli sorumluluklar yüklüyor. Firmalar bu konuda nasıl önemler alacağını tam olarak kestirebilmiş değil.

  • Hangi dokümanı koruyacağımızı biliyor muyuz?
  • Dokümanların basit kopyalama ile çoğalmasını nasıl engelleriz?
  • Kişisel veri içeren bir dokümanı hemen tanıyabilir miyiz?
  • Bu dokümanları paylaşırken anonimleştirme gibi imkanlar olabilir mi?

gibi soruların yanıtı GEODI Akıllı İçerik Yönetim ve Dijital Arşiv Çözümünde gizli. GEODI sadece süreçlerin yönetimi değil aynı zamanda eDiscovery özellikleri ile kişisel verilerin keşfini de yapıyor.

Daha Fazla..

Kaynak Envanteri

Pek çok kurum ve kuruluş çok fazla ihtiyaç duymalarına rağmen yetenek envanterlerini sürdürmekte zorlanıyor.

Sebeplerin başında veri girişi ve bilginin standartlaşmasındaki zorluklar geliyor. GEODI tasarım özellikleri ve yapay zekası ile bu zorlukları kolayca aşıyor.

GEODI ile firma envanteriniz, proje envanterinizi veya personel envanterlerini'zi oluşturun ve ihtiyaç anında en doğru kaynakları hızlıca bulun.

Daha Fazla..

Yol Yönetim Çözümleri

GEODI ve MOBIDI Çözümleri ile kara ve demiryollarından, boru hatlarına, trafik işaretlerinin coğrafi envanterinin otomatik oluşturulmasından, CAD projelerin arşivlenmesi ve haritada yerini otomatik bulmasına ve mobil ekiplerin, mobil arıza ve bakım ekiplerinin, yönetilmesine kadar çözümler bulacaksınız.

Daha Fazla..

Kampüs Bilgi Sistemi

Bir üniversite, endüstriyel tesis, fabrika veya tatil köyü için GEODI ile kampüs bilgi sistemi oluşturmak çok kolay.

Elde mevcut verileri olduğu gibi kullanan bu çözüm bilgiye bakışınızı kökünden değiştirecek.

Daha Fazla..

Turizm Haritaları

Turizm haritaları önemli olduğu kadar çok fazla bilgi içerme potansiyeline sahipler. Çok farklı doküman, coğrafi veri oluşturmanın maliyetleri pek çok projeyi engelliyor.

GEODI ile yapısal olmayan verileri doğrudan kullanıp harita oluşturmak çok kolay.

Daha Fazla..

GIS-MIS entegrasyonu

Klasik GIS'lerden farklı olarak tamamen var olan belgeler,  üzerinde çalışır. Bu özelliği sayesinde var olan

GIS yazılımlarınız ile yapısal olmayan veriler arasında köprü olur.

Daha Fazla..

GEODI ile BIM

GEODI BIM ile dokümanlar ve çizimleri bir arada görün, ekibinizle paylaşın, sahada istediğiniz bilgiye erişin.

Hemen sorun, cevap alın. Sorunları anında kaydedin. Verimliliği en üst düzeye çıkarın!

Daha Fazla..

Diğer Sektörler

Sunduğumuz çözümlerle hem farklı sektörlerin farklı ihtiyaçlarını karşılıyoruz, hem de doğa gezginleri, araştırmacılar ve vatandaşlar için bireysel çözümler sunuyoruz. Sektörünüze ya da bireysel ihtiyaçlarınıza uygun çözümlere ve kullanım alanlarına dair detaylı bilgi için lütfen bizimle iletişime geçiniz.

Daha Fazla..