Tepe Servis Çözümü

Tepe Servis Çözümü

25/9/2016
1
Dakika

Tepe Servis, ülke çapında servis hizmeti veren büyük bir firma. DECE Yazılım'ı bankamatiklerin temizlik hizmetlerini kolaylaştırmak için seçtiler.

Çözüm Öncesi

Aylık temizlik planlaması yaklaşık yapılıyordu ve gerçekleşmesi çoğunlukla sahadaki personelin
performansına kalmıştı. Temizlik sayıları, gidilip gidilmediği gibi konuları izlemek çok zordu. Bankaların istediği detaylı raporların oluşturulması ise
mümkün değildi. 


Çözüm Sonrası

MOBIDI Çözümü ile sahadaki işlerin mutlak şekilde belgelenmesi sağlandı. Ekipler kendi telefonlarına yükledikleri MOBIDI ile bankamatikleri temizlik öncesinde ve sonrasında fotoğraflayabiliyor. Ek olarak MOBIDI üzerine geliştirdiğimiz planlama yazılımı ile Ekip, Bankamatik, Yol planlaması yapmak suretiyle ekip başına aylık 200-400 km. arası yol ve dolaylı olarak zaman tasarrufu sağlandı. MOBIDI Ofis ile üretilen raporlara online olarak Bankaların erişimi sağlandı. Raporlar hangi ekip, ne zaman, hangi bankamatike gitmiş gibi bilgiler yanında planlardan ne kadar sapıldığını da içeriyor. Tepe Servis artık saha operasyonlarını çok daha kolay izleyebiliyor. Artan kalite ve verim ile müşteri memnuniyeti ve kapasite artışı gibi faydalar kazanıyor.


Önemli Notlar

  • Sahadaki personel birden çok bankaya ait Bankamatiği aynı anda temizliyor. Ama her bankanın rapor ihtiyacı farklı. Çözüm sahadakilere ve ofistekilere ek zorluk çıkarmadan sağlanıyor.
  • MOBIDI Standart Android veya iOS telefonlarda hem online hem de offline olarak çalışabiliyor. Bu sayede saha personeli kendi telefonlarını kullanabiliyor.
  • Rota Planlama için Bankamatik listesi, konumlar ve bankanın istediği aylık temizleme sayısı yeterli. Planlama yazılımı kaç ekip gerektiğini kendisi belirliyor ve ekipler için aylık görev listeleri oluşturuyor.
  • Rota Planlama trafiği de dikkate alan gerçek mesafeler ve süreler üzerinden yapılıyor.
 
 

İlginizi Çekebilecek Başlıklar