Hukukçular için GEODI ve MOBIDI

Bilgi Güçtür... Eğer Yönetilebilirse...

GEODI Bigiakışını hızlandırır, bilgiye erişimi kolaylaşitırır. Analitik yetenekleri ilemanuel yapılması gereken pek çok işi otomatik hale getirir. Yöneticiler,Avukatlar, Müvekkiller, Bilirkişiler ve Sekreterya için ortak Bilgi ve BelgeYönetim platformu sunar. 

Otomatik Takvim

GEODI zamana yayılmışolarak oluşan bilgi ve belgelerin düzenli şekilde toplanmasını sağlar.GEODI dokümanlar içindeki tüm tarihleri çıkararak, mahkeme tarihlerini, biryargıtay kararının yayın tarihini, resmi gazetede geçen kritik bir tarihitakviminize işler.

Kurumsal Hafıza

Zorlu yazılımöğrenme süreçleri gerektirmeden tüm tarafların internet üzerinden yüksekgüvenlikli bilgi ve belge paylaşmasına izin verir. Kurumsal Hafıza GEODI ileoluşturulur. Eski veya yeni dava gibi ayrımlara gerek yoktur. GEODI ile Word,Excel, UDF ve 200'ü aşkın dosya formatı ile arşiviniz kendiliğinden oluşur. OtomatikOCR yeteneği ile taranmış evrakların metne çevrilmesi hızlı ve etkin birşekilde yapılır.

İşinize odaklanın

Süreçleriizlemeyi kolaylaştırır. Yeni bir belgenin gelmesi, ilgilendiğiniz bir kişihakkında bir yazı, bir tarih aralığı ya da firma hakkında bir bilgigeldiği zaman otomatik haberdar olursunuz. Haciz, Tespit, Keşif gibi sahaoperasyonlarınızı kaydetmenizi sağlar.

Manuel işlere son

Bilgive Belgelerin manuel değerlendirilmesinden kaynaklanan hataları enaza indirir. GEODI Dokümanlarınızı okur. Tarih, kişi, mahkeme adı, yeradları gibi metinleri tanır ve size çok çeşitli biçimlerde sunar. DilersenizTakvim, dilerseniz bir Harita veya Ağ Grafiği biçiminde. Bütün bunlar GEODI’nindoğal dil işleme ve yapay zeka teknikleri ile çok kolay.

Kişsel Verilerin Korunması Kanunu

Kişisel Verilerin korunması her zamankinden daha önemli. Yasal yaptırımlardan korunmak için GEODI Discovery'in kişisel veri keşfi özelliklerini kullanarak bilgisayarınızda ve ağınızda kişisel veri kapsamına girebilecek verileri ortaya çıkarabilirsiniz. Bulduğunuz veriler ile ne yapacağınız ise size kalmış.

Müvekkilleriniz ile bilgi ve belge paylaşımı çok kolay

GEODI ile Gerektiğinde müvekkillerinizveya bilirkişiler ile dilediğiniz şekilde sınırlanmış paylaşım ortamlarıoluşturabilirsiniz. Bu şekilde süreçler hızlanır, operasyonlar azalır.Anonimleştirme gibi yetenekler ile içeriklerin paylaşımı daha da kolaylaşır.

Mevzuat

Mevzuatların takibiGEODI ile bir sorun olmaktan çıkmaktadır. Kişisel kütüphaneniz, çeşitli haberkaynakları, resmi gazete, online ve açık hukuk siteleri gibi yerleri dahiledin, kendinize ait bilgi veri tabanını oluşturun.

Keyifli kullanımlar diliyoruz...