Hukukçular için GEODI ve MOBIDI

Hukukçular için GEODI ve MOBIDI

2/1/2018
2
Dakika

Bilgi Güçtür, Eğer Yönetilebilirse

 Bigi akışını hızlandırır, bilgiye erişimi kolaylaşitırır. Analitik yetenekleri ile
manuel yapılması gereken pek çok işi otomatik hale getirir. Yöneticiler, Avukatlar, Müvekkiller, Bilirkişiler ve Sekreterya için ortak

Otomatik Takvim

GEODI zamana yayılmış olarak oluşan bilgi ve belgelerin düzenli şekilde toplanmasını sağlar. GEODI dokümanlar içindeki tüm tarihleri çıkararak, mahkeme tarihlerini, bir yargıtay kararının yayın tarihini, resmi gazetede geçen kritik bir tarihi takviminize işler.

Kurumsal Hafıza

Zorlu yazılım öğrenme süreçleri gerektirmeden tüm tarafların internet üzerinden yüksek
güvenlikli

GEODI ile Word, Excel, UDF ve 200'ü aşkın dosya formatı ile arşiviniz kendiliğinden oluşur. Otomatik OCR yeteneği ile taranmış evrakların metne çevrilmesi hızlı ve etkin bir şekilde yapılır.

İşinize odaklanın

Süreçleri izlemeyi kolaylaştırır. Yeni bir belgenin gelmesi, ilgilendiğiniz bir kişi hakkında bir yazı, bir tarih aralığı ya da firma hakkında bir bilgi geldiği zaman otomatik haberdar olursunuz. Haciz, Tespit, Keşif gibi saha operasyonlarınızı kaydetmenizi sağlar.

Manuel işlere son

Bilgi ve Belgelerin manuel değerlendirilmesinden kaynaklanan hataları en aza indirir.

GEODI Dokümanlarınızı okur. Tarih, kişi, mahkeme adı, yer adları gibi metinleri tanır ve size çok çeşitli biçimlerde sunar. Dilerseniz Takvim, dilerseniz bir Harita veya Ağ Grafiği biçiminde. Bütün bunlar GEODI’nin doğal dil işleme ve yapay zeka teknikleri ile çok kolay.

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu

Kişisel Verilerin Korunması her zamankinden daha önemli. Yasal yaptırımlardan korunmak için GEODI Discovery'in kişisel veri keşfi özelliklerini kullanarak bilgisayarınızda ve ağınızda kişisel veri kapsamına girebilecek verileri ortaya çıkarabilirsiniz. Bulduğunuz veriler ile ne yapacağınız ise size kalmış.

Müvekkilleriniz ile bilgi ve belge paylaşımı çok kolay

ile Gerektiğinde müvekkilleriniz veya bilirkişiler ile dilediğiniz şekilde sınırlanmış paylaşım ortamları oluşturabilirsiniz. Bu şekilde süreçler hızlanır, operasyonlar azalır.
Anonimleştirme gibi yetenekler ile içeriklerin paylaşımı daha da kolaylaşır.

Mevzuat

Mevzuatların takibi GEODI ile bir sorun olmaktan çıkmaktadır.

Kişisel kütüphaneniz, çeşitli haber kaynakları, resmi gazete, online ve açık hukuk siteleri gibi yerleri dahil edin,kendinize ait bilgi veri tabanını oluşturun.

Örnek Projemizi inceleyebilirsiniz.

İlginizi Çekebilecek Başlıklar