Güvenlik Sektörü Çözümleri

Güvenlik sektörünün ihtiyaçlarından yola çıkarak tasarladığımız çözümümüz; onlineraporlarla, müdahale edilemez zaman ve konum bilgileriyle, fotoğraf / videogibi güvenilir kayıtlarla, fiziki sınırlarını sizin belirleyeceğiniz kontrolnoktalarıyla devriye tur maliyetini azaltıyor ve operasyonları kolaylaştırıyor.

Online Raporlar Alın

Mevcut sistemlerde raporlama için güvenlik sağlananbölgedeki bilgisayara, devriye tur cihazını USB ile bağlamak gerekiyor.Raporları almak içinse uzaktan erişim ve yerinde ziyaret lazım. Güvenlik Sektörü Çözümümüz, buiş yükünü ortadan kaldırarak zamandan ve maliyetten tasarruf sağlar.

Güvenlik personelinin kendi cep telefonuyla tur kontrolünüyapması yeterli. Cep telefonunda topladıkları veriler, kendi sisteminizdebirleşir. Otomatik olarak online raporlar oluşur.

Online rapor, hiçbir ekipman gerektirmeden sadece ceptelefonundan gelen verilerle oluştuğu için personele düşen iş yükü azalır vebununla birlikte günlük rapor göndermeyi unutması gibi sorunlar da ortadankalkar.

Online raporlar sayesinde hizmet verdiğiniz site yönetiminesunacağınız raporlar otomatik oluşur. Ek bir zaman harcamanıza ve donanımagerek kalmaz.

Değiştirilemez Veriler – Güvenilir Kayıtlar

Çözümümüz, konum ve zaman bilgisine müdahale edilemez vekandırılamaz şekilde tasarlanmıştır. Böylelikle kontrollerin konum, zamanbilgileri ve kontrolü kimin yaptığı konuları kesinlik kazanır.

Böylece hem personelinizden alacağınız, hem de siteyönetimine sunacağınız raporları tek noktadan online alabilirsiniz. Üstelik;ekipman satın alma, yenileme, arızalanma, güncelleme gibi sorunlarla dauğraşmazsınız.

Güvenliğin Ötesinde Hizmet Verin

Hatalı park, kırık cam, çevre düzeni gibi güvenlik haricisorunların tespitini ve raporlanmasını sağlar. Fotoğraf ve video gibi verilerledestekler. Fotoğraf / video ile otomatik olarak veri girişi yapıldığından,kayıt tutanaklarının yarattığı bürokrasiyi ve zaman kaybını azaltılır.Böylelikle site sakinlerine doğrudan fayda sağlayacak bir değer yaratırsınız.Özel paketlerle, site sakinleri de mobil olarak site içerisinde güvenlik veçevre sorunları gibi konularda kayıt girebilir.

Dilediğiniz Yer Kontrol Noktanız Olsun

TOM ile tur kontrolü yapılmak istendiğinde, fizikselşartlardan dolayı istenilen her noktaya ulaşılamıyor. Çözümümüzle, mekanlarıönceden işaretlemenize ve ek donanım maliyetine gerek kalmaz, herhangi birfiziksel sınırlama olmadan dilediğiniz kadar kontrol noktasıbelirleyebilirsiniz. Bu sayede operasyonlar daha kolay ilerler.

Kazanımlarınız

Personel maliyetinizin sadece%3’ü ile;

- Devriye tur cihazı maliyetini önler.

- Günlük veri aktarma, rapor hazırlama, rapor alma gibi operasyonlardan doğan zaman kaybını engeller.  

- Operasyonlara kolaylık kazandırır. Arıza, sorunlar ve destek için oluşan zaman kaybını ortadan kaldırır.

- Ek bilgisayar sistemi gerektirmez, tek noktadan tüm müşterilerinize hizmet vermenizi sağlar.