GEODI Nedir?

GEODI, sürekli çeşitlenen ve büyüyen veri içerisinde doğru karar vermemizi kolaylaştıran yeni nesil bir bilgi yönetim aracıdır. Word, Excel, PDF, AutoCAD, Netcad, Veri Tabanları, e-Postalar, Web Sayfaları veya Sosyal Medya üzerinde yer alan tüm bilgiye tek noktadan ulaşmanızı sağlar. Belediye, İnşaat, Hukuk, Sanayi ve diğer sektörlerde bilgiye erişim, arşivleme ve yedekleme sıkıntılarını çözer. Konumsal bilgileri harita üzerinde gösterir. Yer İsimleri, Parseller, Projemizdeki Mahaller, Yol Projelerindeki Kilometreler veya tanımlayacağınız diğer büyüklükler tüm içeriklerin içinde otomatik olarak okur ve indeksler. GEODI 6.0 ile 3 kat daha hızlı bir şekilde tüm bilgi ve belge yönetimi süreçleri yönetilir. Yenilikçi yapısı ile çok farklı alanlarda çözüm sunar. Kullanıcıları yormaz, ek iş çıkarmaz, ek veri girişi gerektirmez, var olan verileriniz ile çalışır. ‘Doğal Dil İşleme’ ve ‘Yapay Zeka’ ile pek çok işi sizin için yapar.

 Araştırmalara göre; çalışanların zamanlarının %40'ı bir şeyleri aramakla geçiyor. Bulunamayan, zamanında ulaşmayan belgeler kurum imajlarına zarar veren unsurların başında geliyor.

Bilgi Yönetiminin Yeni Biçimi GEODI kurumunuzun bilgi yönetimi süreçlerini sürekli iyileştiren üst düzey yazılım araçlarından biridir.

Temel kurum varlığıverilerin çığ gibi büyüyerek karmaşıklaştığı iş hayatında, bizi başarıya;yetenekleri kanıtlanmış, katma değeri en yüksek araçlar taşırlar. Rekabetinartık yoğun, en iyilerin ihtiyacı; yaratıcı bilgi yönetim çözümleriylezamanında alınan etkin kararlar. Bilgiye hızlı ulaşıp doğru yöntemlerle analizeden, çevik kararlar alıyor, etkin karar verense kazanıp, keskin rekabette öneçıkıyor.

Milyonlarca veri içerisindenetkin karar aldıran GEODI bunu nasıl yapıyor bilgi yönetim biçimlerini sizin için kısaca tanıttık.

Tüm bilgiye tek noktadan ulaşım.

 

GEODI tüm bilgiye tek noktadan ulaşmamızı sağlayanetkin bir yönetim aracıdır. Yapay zekâ destekli bir bilgi yönetim, arşiv aracıolarak benzersizdir. GEODI; 200'den fazla farklı formatta, onlarca farklımecrada yer alan kurum içeriklerini (Dokümanlar,Word, Excel, CAD, Veri Tabanları, E-Postalar, Sosyal Medya vb.) 7/24 otomatik okur. Atadığınız konularda otomatik uyarı ve bilgi verir, bilgiyipaylaşır. Tüm kurum içeriklerini sürekli analiz edipsonuçlayarak, muhakemeyi, ilişkilendirmeyi ve yorumlamayı keskinleştirir.

Harita, Takvim, Grafik üzerinde analiz yapma.

Yeni dünya klasik arşiv sistemlerinden çok çekti. GEODI'nin bir başka özgünyeniliği, verilerinizi harita ve takvim üzerinde analiz etmesi. Harita ve plan üzerindemüşteriler, olaylar, şikayetler, ziyaretler gibi belirlediğiniz sonsuz kriterigöstermesi ekip, proje ve araştırma gibi zor alanları harita ve takvim üzerinde kolaylıkla yönetmenizinsağlar. Bu işlemler için daha önce harcadığımız zamanı ve iş gücünüdüşündüğümüzde yüzümüz gülüyor.

 

Bilgi paylaşımı ve ekip yönetimi.

Tüm bilgiyi çok kolayanaliz ederken ekibinize atadığınız izinler, görevler ile ekibinizi yönetirken ekbir araca ihtiyaç duymuyorsunuz. Zamanımızı verimli kılan GEODI çalışan veşirket imajınızı, bilgi yönetimindeki gücünüzle yükseltiyor.

 

Makine öğrenmesiyle hızlanan akıllı arşivle her şeyotomatik.

GEODI’nin yapayzekâsı; kendi kendine arşiv ve mecra içeriği okuyor, sınıflandırıyor, yenigelişmelerden sizi haberdar ediyor, insana dayalı karar ve veri hatalarını enaza indiriyor. 

Otomatik; yanlışyazılmış veri girişlerini düzenliyor, kopya dosyaları buluyor, ses, resimokuyabiliyor, spesifik bir bilgi hakkındaki gelişmeleri internet ve kurumbilgisayarlarında takip ederek bir medya takip ve veri analizi programından dahaüstün yeteneklerle hizmet ediyor.

Tek noktadan bilgi yönetimi hiç bu kadar etkin olmamıştı!

7/24 İçerik Yönetimi.

GEODI güncel dokümanlarla arşiv arasındaki çizgiyi dekaldırıyor ve 7/24 kullanabileceğiniz bir içerik yönetim uygulaması halinedönüyor. Mesela sosyal medya; hakkınızda ne oluyor bilmek çok kolay. Kavramlarıda izlemeye alabilir; tweetlerde bir kişi ismi geçinde haber ver, tarih geçincehaber ver, yer adları ile haber/tweet haritası oluştur, bunları analiz et gibiişler GEODI ile otomatik. Farklı mecraları ek yazılımlardan daha üstün yeteneklerle arşivinizin birparçası haline getiriyor.

 

Sahadan mobil veri toplama

Ekiplerin sahadantopladığı; fotoğraf, ses, video vb. verileri bütünleyen MOBIDI; GEODI'ninsahadan akıllı veri toplama aracı. Ağ erişimi olmadan da veri toplayan sistemde;kurum ve vatandaş, marka ve müşteri gibi farklı, takip edilmesi zor paydaşları takipeder, yönetir, iş akışlarını tetikler ve raporlar. Kurum ile yükleniciarasındaki süreçler çok kolay ve geriye doğru izlenebilir şekilde yönetilebilirhale gelir. 

DECE Yazılım tüm veriyönetim ihtiyacınızı tek bir ortamda çözerek etkin kaynak tasarrufu sağlıyor,karmaşıklığı çözüyor, verim arttırıyor,kullandıkça artan yatırım geri dönüş hızıyla kurumları kara geçiren mutlumüşteriler kazandırıyor.

 

Sizin ihtiyacınıza göre şekillenebilen sonsuz olasılıktayaratıcı çözümler GEODI'de.

 

Etkinbilgi yönetim biçimi GEODI ile hemen tanışın. Geç kalmayın! Keyifli Kullanımlar dileriz..