Belediye Yönetiminde Bilginin Gücü

Akıllı Şehirler için Yapay Zeka Temelli Akıllı Bilgi Yönetim Uygulamalarımızı kullanın, Şehrinizi akıl ve bilgi ile yönetin.

Belediye Yönetiminde Bilginin Gücü

Bilgi İhtiyacının Adresi

Akıllı Şehirler için bilgiye erişim Belediye Başkanı ve belediye çalışanları yanında vatandaşların da ihtiyacı. BelPedia bilgiye erişim ihtiyacını çözer, farklı uygulamalar arasında kaybolmayı engeller, karar alma süreçlerini hızlandırır.

Bilgi İhtiyacının Adresi

Bilgiye Erişim Zorluklarını Aşar

Çok sayıda veri tabanı, çok fazla kaynağa dağılmış veriler, farklı standartlar veya farklı yöntemler ile üretilmiş bütün verilerinize tek noktadan erişin. Akıllı özellikleri ile yol gösterir, karar almayı hızlandırır.

Bilgiye Erişim Zorluklarını Aşar

BelPedia İç Portal

BelPedia İç Portal, belediye içi içerikleri yönetir. Arşiv, faaliyetler, çeşitli veri tabanlarında oluşan veriler sürekli indexlenir. Akıllı Arama özellikleri ile ilgilendiğiniz bir belge oluşunca size bildirilir. Günlük, haftalık faaliyet raporları otomatik üretilir. Belediye ekipleri birbirine yaklaşır, süreçler hızlanır.

Ankapedia Projesi ➞

BelPedia İç Portal

BelPedia Dış Portal

Vatandaşlara tek noktadan hizmet verilir. Belediye hizmetleri, ulaşım, turistik yerler, lokantalar, eczaneler veya etkinlikler ayrı veri yapılarında olsalar da tek şekilde sunulur.

Portal Ankara Projesi ➞

BelPedia Dış Portal

Otomatik GIS

İçeriğiniz nasıl üretilirse üretilsin BelPedia ile daima GIS ile bağlantılıdır. Böylece önemli bir sürdürülebilirlik kazanırsınız. Afet zamanları dahil her zaman güncel bir GIS’e sahip olursunuz.

Coğrafi Çözümler ➞

Otomatik GIS

AYKOME

BelPedia ile farklı kurumların zorlanmadan kullanabileceği bir AYKOME uygulaması oluşturabilirsiniz. Herkes kendi yönteminde veri girer, BelPedia bu bilgiyi servis eder.

AYKOME

İmar Arşivi ve GIS

BelPedia imar arşivinizi yönetmekle kalmaz, aynı zamanda GIS yetenekleri de sunar. BelPedia içeriklerdeki parsel numaralarını veya adresleri otomatik tanır ve ilişkilendirir.

Belpedia ile arşiv ➞

İmar Arşivi ve GIS

Mobil Ekipler

BelPedia, Mobil Ekip Yönetim uygulamaları ile uyumludur. Bu şekilde sahada olanlar saatlik/günlük olarak akar. Faaliyetlerin haritası, sorunların yoğunlaştığı bölgeleri erken zamanda saptar ve önlem alırsınız.

Daha fazlası ➞

Mobil Ekipler

Sosyal Medya

Vatandaşlardan gelen talepleri sosyal medya üzerinden alın. BelPedia mesajları okur, yorumlar ve ilgili birime yönlendirir. Hizmet kaliteniz ve vatandaş memnuniyeti artar.

Daha fazlası ➞

Sosyal Medya

Sadece Videolar ile Kenti Belgeleyin

BelPedia yapay zeka ile videoları kullanarak otomatik envanter çıkartır. Benzer çözümlerin aksine yazılıma sahip olursunuz ve dilediğiniz sıklıkta veri üretirsiniz.

Sadece Videolar ile Kenti Belgeleyin

KVKK

BelPedia bilgiye erişim yanında, keşif ihtiyaçlarını da çözer ve Belediyenizinde yer alan kişisel verilerin keşfini de sürekli olarak yapar.

Daha fazlası ➞

KVKK

Sürdürülebilirlik

Sürdürülebilirlik, BelPedia'nın en önemli hedeflerinden biridir. Çok kolay kurulur, hemen kullanmaya başlarsınız. Var olan verileri kullanır, var olan iş süreçlerine kolayca adapte olur, ek yatırım gerektirmez, eğitim yükü yaratmaz. Yapay Zeka sayesinde işleriniz kolaylaşır.

Sürdürülebilirlik

Referanslar